-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Авторський нагляд за проведенням ремонту (реставраційного) системи вентиляції та теплохоло...×-
Авторський нагляд за проведенням ремонту (реставраційного) системи вентиляції та теплохолодопостачання пам'ятки архітектури національного значення - Будинок митрополита XVIII ст. на вул. Володимирській, 24 в Шевченківському районі м. Києва (ДК 021:2015 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги)
- ID: UA-2025-12-03-016011-a
- Дата створення : 03.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27382514
Національний заповідник "Софія Київська" ЄДРПОУ: 02498145ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проекту «Ремонтно-реставраційні роботи на пам'ятці архітектури національного...×-
Розробка проекту «Ремонтно-реставраційні роботи на пам'ятці архітектури національного значення – Трапезна XVIII ст. на вул. Володимирській, 24 в Шевченківському районі м. Києва» Коригування
- ID: UA-2025-11-18-011833-a
- Дата створення : 18.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27167463
Національний заповідник "Софія Київська" ЄДРПОУ: 02498145ДК 021:2015: 71200000-0 Архітектурні та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із складання обмінних файлів формату XML, проведення реєстрації змін до відомостей...×-
Послуги із складання обмінних файлів формату XML, проведення реєстрації змін до відомостей Державного земельного кадастру в частині приведення у відповідність до чинного законодавства коду цільового призначення земельних ділянок Національного заповідника «Софія Київська» на наступні об’єкти: ансамбль Софії Київської (кадастровий номер земельної ділянки 8000000000:91:174:0003), Андріївська церква (кадастровий номер земельної ділянки 8000000000:85:519:0001), Кирилівська церква (кадастрові номери земельних ділянок 8000000000:85:089:0007, 8000000000:85:089:0004), Золоті ворота (Руїни Золотих воріт) (кадастровий номер земельної ділянки 8000000000:76:039:0001)
- ID: UA-2024-05-21-010377-a
- Дата створення : 21.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21617179
Національний заповідник "Софія Київська" ЄДРПОУ: 02498145ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з розробки розділу "Інженерно-технічні заходи (ІТЗ) цивільного захисту (цивіль...×-
Роботи з розробки розділу "Інженерно-технічні заходи (ІТЗ) цивільного захисту (цивільної оборони)" проекту "Ремонтно-реставраційні роботи Дзвіниці Софійського собору"
- ID: UA-2024-02-14-004681-a
- Дата створення : 14.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20741477
Національний заповідник "Софія Київська" ЄДРПОУ: 02498145ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання обстеження з фізико-хімічними дослідженнями металевої ажурної частини та металіз...×-
Виконання обстеження з фізико-хімічними дослідженнями металевої ажурної частини та металізованого покриття центрального хреста Софійського собору
- ID: UA-2024-02-01-013083-a
- Дата створення : 01.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20608992
Національний заповідник "Софія Київська" ЄДРПОУ: 02498145ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Детальні обміри за допомогою сканера центрального хреста Софійського собору- ID: UA-2024-02-01-011687-a
- Дата створення : 01.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20607919
Національний заповідник "Софія Київська" ЄДРПОУ: 02498145ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Авторський нагляд за проведенням реставрації покрівлі, конструктивних систем та позолоти к...×-
Авторський нагляд за проведенням реставрації покрівлі, конструктивних систем та позолоти куполів Софійського собору
- ID: UA-2023-10-31-007664-a
- Дата створення : 31.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19467868
Національний заповідник "Софія Київська" ЄДРПОУ: 02498145ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Авторський нагляд за проведенням ремонтно-реставраційних робіт на пам'ятці архітектур...×-
Авторський нагляд за проведенням ремонтно-реставраційних робіт на пам'ятці архітектури національного значення - Трапезна ХVІІІ ст. на вул. Володимирській, 24 в Шевченківському районі м. Києва
- ID: UA-2023-10-30-005553-a
- Дата створення : 30.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19452521
Національний заповідник "Софія Київська" ЄДРПОУ: 02498145ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Авторський нагляд за проведенням ремонтно-реставраційних робіт- ID: UA-2022-11-25-004757-a
- Дата створення : 25.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15990215
Національний заповідник "Софія Київська" ЄДРПОУ: 02498145ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Розробка проекту «Реставрація покрівлі, конструктивних систем та позолоти куполів Софійськ...×-
Розробка проекту «Реставрація покрівлі, конструктивних систем та позолоти куполів Софійського собору»
- ID: UA-2022-11-21-014419-a
- Дата створення : 21.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15942936
Національний заповідник "Софія Київська" ЄДРПОУ: 02498145ДК 021:2015: 71200000-0 Архітектурні та супутні послугиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проектно-кошторисної документації «Першочергові протиаварійні роботи на пам’я...×-
Виготовлення проектно-кошторисної документації «Першочергові протиаварійні роботи на пам’ятці національного значення (охоронний номер 260097/1) – будівлі «Гостинний двір» (літ. «А») на Контрактовій площі, 4 м. Києва
- ID: UA-2021-11-04-006627-b
- Дата створення : 04.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12314895
Національний заповідник "Софія Київська" ЄДРПОУ: 02498145ДК 021:2015: 71200000-0 Архітектурні та супутні послугиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення авторського нагляду за проведенням ремонтно-реставраційних робіт на пам’ятці ар...×-
Здійснення авторського нагляду за проведенням ремонтно-реставраційних робіт на пам’ятці архітектури національного значення – Трапезна XVIII ст. на вул. Володимирській, 24 в Шевченківському районі м. Києва
- ID: UA-2021-10-13-004874-b
- Дата створення : 13.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11972108
Національний заповідник "Софія Київська" ЄДРПОУ: 02498145ДК 021:2015: 71247000-1 Нагляд за будівельними роботамиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення авторського нагляду в 2021 році за проведенням «Поточного ремонту (ремонт реста...×-
Здійснення авторського нагляду в 2021 році за проведенням «Поточного ремонту (ремонт реставраційний) відмостки Софійського собору Національного заповідника "Софії Київської" по вул. Володимирській, 24 Шевченківського району м. Києва (Коригування)
- ID: UA-2021-07-29-008410-b
- Дата створення : 29.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10908550
Національний заповідник "Софія Київська" ЄДРПОУ: 02498145ДК 021:2015: 71247000-1 Нагляд за будівельними роботамиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення авторського нагляду в 2021 році за проведенням реставраційних робіт з пристосув...×-
Здійснення авторського нагляду в 2021 році за проведенням реставраційних робіт з пристосуванням Консисторії за проектом «Реставрація частини приміщень колишньої Хлібні з пристосуванням під виставкові зали та Консисторії під адміністративні приміщення Національного заповідника «Софія Київська» (пам’ятка архітектури національного значення XVIII-XX ст.; охоронний №260072/10-Н)» (Коригування).
- ID: UA-2021-07-20-004748-b
- Дата створення : 20.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10782267
Національний заповідник "Софія Київська" ЄДРПОУ: 02498145ДК 021:2015: 71247000-1 Нагляд за будівельними роботамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Розробка проекту «Ремонтно-реставраційні роботи Дзвіниці Софійського собору»- ID: UA-2021-06-10-008237-b
- Дата створення : 10.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10285662
Національний заповідник "Софія Київська" ЄДРПОУ: 02498145ДК 021:2015: 71200000-0 Архітектурні та супутні послугиЗавершена -