-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капуста білокачанна- ID: UA-2022-03-17-000503-b
- Дата створення : 17.03.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14378789
КЗ Херсонської обласної ради "Каховский геріатричний пансіонат" ЄДРПОУ: 03189707ДК 021:2015: 03221410-3 Капуста качаннаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Морква, буряк- ID: UA-2022-03-17-001729-a
- Дата створення : 17.03.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14378366
КЗ Херсонської обласної ради "Каховский геріатричний пансіонат" ЄДРПОУ: 03189707ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Овочі та фрукти свіжі: яблука, часник, капуста білокачанна, буряк, цибуля ріпчаста, морква...×-
Овочі та фрукти свіжі: яблука, часник, капуста білокачанна, буряк, цибуля ріпчаста, морква, помідори, огірки, кабачки, зелень (кріп, петрушка), гарбузи, редиска, баклажани, перець салатний, мандарини, лимони, сливи, виноград, кавуни
- ID: UA-2022-02-15-002883-a
- Дата створення : 15.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14134134
КЗ Херсонської обласної ради "Каховский геріатричний пансіонат" ЄДРПОУ: 03189707ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Овочі та фрукти свіжі: яблука, часник, капуста білокачанна, буряк, цибуля ріпчаста, морква...×-
Овочі та фрукти свіжі: яблука, часник, капуста білокачанна, буряк, цибуля ріпчаста, морква, помідори, огірки, кабачки, зелень (кріп, петрушка), гарбузи, редиска, баклажани, перець салатний, мандарини, лимони, сливи, виноград, кавуни
- ID: UA-2021-02-10-005083-b
- Дата створення : 10.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8550937
КЗ Херсонської обласної ради "Каховский геріатричний пансіонат" ЄДРПОУ: 03189707ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі та фрукти свіжі- ID: UA-2020-01-20-001053-a
- Дата створення : 20.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4317558
КЗ Херсонської обласної ради "Каховский геріатричний пансіонат" ЄДРПОУ: 03189707ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2019-09-03-000683-c
- Дата створення : 03.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3740368
КЗ Херсонської обласної ради "Каховский геріатричний пансіонат" ЄДРПОУ: 03189707ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі та фрукти свіжі в асортименті- ID: UA-2019-08-01-002811-b
- Дата створення : 01.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3638882
КЗ Херсонської обласної ради "Каховский геріатричний пансіонат" ЄДРПОУ: 03189707ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі та фрукти свіжі в асортименті- ID: UA-2019-02-04-000770-b
- Дата створення : 04.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2952653
КЗ Херсонської обласної ради "Каховский геріатричний пансіонат" ЄДРПОУ: 03189707ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Овочі та фрукти свіжі- ID: UA-2018-10-05-000072-b
- Дата створення : 05.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2536585
КЗ Херсонської обласної ради "Каховский геріатричний пансіонат" ЄДРПОУ: 03189707ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Овочі та фрукти свіжі- ID: UA-2018-09-03-000720-c
- Дата створення : 03.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2466504
КЗ Херсонської обласної ради "Каховский геріатричний пансіонат" ЄДРПОУ: 03189707ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі та фрукти в асортименті- ID: UA-2018-06-01-001699-a
- Дата створення : 01.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2035761
КЗ Херсонської обласної ради "Каховский геріатричний пансіонат" ЄДРПОУ: 03189707ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі та фрукти свіжі- ID: UA-2018-01-19-000185-b
- Дата створення : 19.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1573626
КЗ Херсонської обласної ради "Каховский геріатричний пансіонат" ЄДРПОУ: 03189707ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
овочі та фрукти в асортименті- ID: UA-2017-09-15-000040-a
- Дата створення : 15.09.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1141863
КЗ Херсонської обласної ради "Каховский геріатричний пансіонат" ЄДРПОУ: 03189707ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
овочі, фрукти- ID: UA-2017-07-14-000752-c
- Дата створення : 14.07.17
- Внутрішній номер закупівлі: 983949
КЗ Херсонської обласної ради "Каховский геріатричний пансіонат" ЄДРПОУ: 03189707ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2017-03-17-000794-c
- Дата створення : 17.03.17
- Внутрішній номер закупівлі: 666717
КЗ Херсонської обласної ради "Каховский геріатричний пансіонат" ЄДРПОУ: 03189707ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -