-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Овочі та фрукти свіжі: яблука, часник, капуста білокачанна, буряк, цибуля ріпчаста, морква, помідори, огірки, кабачки, зелень (кріп, петрушка), гарбузи, редиска, баклажани, перець салатний, мандарини, лимони, сливи, виноград, кавуни
Тендер Prozorro UA-2022-02-15-002883-a
Завершена
403 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 018.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 018.00 UAH
Номер:
dc0fcead32e3453490a072d3855d2ead
Внутрішній номер закупівлі:
14134134
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-15-002883-a
Замовник:
КЗ Херсонської обласної ради "Каховский геріатричний пансіонат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189707
-
Адреса:
74800, Україна, Херсонська область, Каховка, вул. Велика Куликовська, 88
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ющенко Вікторія Степанівна +380553620204 kah_pansion@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
403 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 018.00 UAH
Період уточнення:
15.02.2022 13:09 - 21.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
15.02.2022 13:09 - 03.03.2022 00:00
Аукціон:
03.03.2022 14:56 - 03.03.2022 15:19
Період кваліфікації:
03.03.2022 15:19 - 11.03.2022 10:08
Період завантаження договору:
11.03.2022 10:08 - 31.03.2022 10:08
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Яблука
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м.Каховка, вул. Велика Куликовська, б.88
На карті
Часник
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м.Каховка, вул. Велика Куликовська, б.88
На карті
Капуста
Кількість
5000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м.Каховка, вул. Велика Куликовська, б.88
На карті
Буряк
Кількість
4000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м.Каховка, вул. Велика Куликовська, б.88
На карті
Цибуля
Кількість
3500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м.Каховка, вул. Велика Куликовська, б.88
На карті
Морква
Кількість
3500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м.Каховка, вул. Велика Куликовська, б.88
На карті
Помідори
Кількість
800 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м.Каховка, вул. Велика Куликовська, б.88
На карті
Огірки
Кількість
800 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м.Каховка, вул. Велика Куликовська, б.88
На карті
Кабачки
Кількість
800 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м.Каховка, вул. Велика Куликовська, б.88
На карті
Зелень ( кріп, петрушка)
Кількість
50 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м.Каховка, вул. Велика Куликовська, б.88
На карті
Гарбузи
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м.Каховка, вул. Велика Куликовська, б.88
На карті
Редиска
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м.Каховка, вул. Велика Куликовська, б.88
На карті
Баклажани
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м.Каховка, вул. Велика Куликовська, б.88
На карті
Перець салатний
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м.Каховка, вул. Велика Куликовська, б.88
На карті
Лимони
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м.Каховка, вул. Велика Куликовська, б.88
На карті
Мандарини
Кількість
150 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м.Каховка, вул. Велика Куликовська, б.88
На карті
Слива
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м.Каховка, вул. Велика Куликовська, б.88
На карті
Виноград
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м.Каховка, вул. Велика Куликовська, б.88
На карті
Кавуни
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м.Каховка, вул. Велика Куликовська, б.88
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Коваль Анатолій Тимофійович
Оскарження: 11.03.2022 10:08 - 22.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
1886915097
-
Контактна особа:
Коваль Анатолій Тимофійович +380952001774 kovalanatoliytimof188@gmail.com
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, місто Нова Каховка, вулиця Паризької Комуни будинок 1А квартира 98
Оскарження: 11.03.2022 10:08 - 22.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
402 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
402 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.03.2022 10:08
Відповіді на вимоги
10
Документи
53
Скарги
0
Приватне підприємство «Никольтрейд»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
Микола Чередниченко +380501752397 cherednichenko.nv@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Початкова пропозиція
403 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
403 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
e6b69a81be694a9bbcf714a09a40106a
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-15-002883-a-a1
Постачальник:
ФОП Коваль Анатолій Тимофійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
1886915097
-
Контактна особа:
Коваль Анатолій Тимофійович +380952001774 kovalanatoliytimof188@gmail.com
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, місто Нова Каховка, вулиця Паризької Комуни будинок 1А квартира 98
Номер договору:
71
Сума договору:
402 100.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Яблука: 14.00000 UAH без ПДВ
Часник: 100.00000 UAH без ПДВ
Капуста: 16.00000 UAH без ПДВ
Буряк: 15.00000 UAH без ПДВ
Цибуля: 13.00000 UAH без ПДВ
Морква: 14.00000 UAH без ПДВ
Помідори: 20.00000 UAH без ПДВ
Огірки: 25.00000 UAH без ПДВ
Кабачки: 15.00000 UAH без ПДВ
Зелень ( кріп, петрушка): 90.00000 UAH без ПДВ
Гарбузи: 12.00000 UAH без ПДВ
Редиска: 15.00000 UAH без ПДВ
Баклажани: 20.00000 UAH без ПДВ
Перець салатний: 20.00000 UAH без ПДВ
Лимони: 65.00000 UAH без ПДВ
Мандарини: 50.00000 UAH без ПДВ
Слива: 35.00000 UAH без ПДВ
Виноград: 40.00000 UAH без ПДВ
Кавуни: 10.00000 UAH без ПДВ
Часник: 100.00000 UAH без ПДВ
Капуста: 16.00000 UAH без ПДВ
Буряк: 15.00000 UAH без ПДВ
Цибуля: 13.00000 UAH без ПДВ
Морква: 14.00000 UAH без ПДВ
Помідори: 20.00000 UAH без ПДВ
Огірки: 25.00000 UAH без ПДВ
Кабачки: 15.00000 UAH без ПДВ
Зелень ( кріп, петрушка): 90.00000 UAH без ПДВ
Гарбузи: 12.00000 UAH без ПДВ
Редиска: 15.00000 UAH без ПДВ
Баклажани: 20.00000 UAH без ПДВ
Перець салатний: 20.00000 UAH без ПДВ
Лимони: 65.00000 UAH без ПДВ
Мандарини: 50.00000 UAH без ПДВ
Слива: 35.00000 UAH без ПДВ
Виноград: 40.00000 UAH без ПДВ
Кавуни: 10.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.03.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
25.03.2022 00:00
Статус:
Підписаний