-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Овочі та фрукти свіжі
Тендер Prozorro UA-2018-10-05-000072-b
Завершена
118 250.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 591.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 591.25 UAH
Номер:
8517540842584a308c45382ad48b66d4
Внутрішній номер закупівлі:
2536585
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-05-000072-b
Замовник:
КЗ Херсонської обласної ради "Каховский геріатричний пансіонат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189707
-
Адреса:
74800, Україна, Херсонська область, Каховка, вул. Карла Маркса, 88
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Малишенко Ольга Андріївна +380553620204 kah_pansion@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
118 250.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
591.25 UAH
Період уточнення:
05.10.2018 10:07 - 10.10.2018 15:00
Період прийому пропозицій:
05.10.2018 10:07 - 20.10.2018 15:00
Аукціон:
22.10.2018 13:03 - 22.10.2018 13:24
Період кваліфікації:
22.10.2018 13:24 - 23.10.2018 11:58
Період завантаження договору:
22.10.2018 13:24 - 11.11.2018 13:24
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Буряк
Кількість
2400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, вул. Велика Куликовська, буд. 88
На карті
Морква
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, вул. Велика Куликовська, буд. 88
На карті
Цибуля
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, вул. Велика Куликовська, буд. 88
На карті
Часник
Кількість
60 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, вул. Велика Куликовська, буд. 88
На карті
Редька
Кількість
350 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, вул. Велика Куликовська, буд. 88
На карті
Гарбуз
Кількість
350 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, вул. Велика Куликовська, буд. 88
На карті
Перець салатний
Кількість
50 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, вул. Велика Куликовська, буд. 88
На карті
Капуста білокачанна
Кількість
3500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, вул. Велика Куликовська, буд. 88
На карті
Зелень (кріп, петрушка)
Кількість
30 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, вул. Велика Куликовська, буд. 88
На карті
Яблука
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, вул. Велика Куликовська, буд. 88
На карті
Банани
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, вул. Велика Куликовська, буд. 88
На карті
Мандарини
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, вул. Велика Куликовська, буд. 88
На карті
Лимони
Кількість
150 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, вул. Велика Куликовська, буд. 88
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Гриненко Антоніна Володимирівна
Оскарження: 22.10.2018 13:24 - 02.11.2018 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3117917008
-
Контактна особа:
Гриненко Антоніна Володимирівна +380664463861 grinenkoantonina@ukr.net
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, Нова Каховка, вулиця Паризької комуни, будинок 5, квартира 126
Оскарження: 22.10.2018 13:24 - 02.11.2018 23:00
Початкова пропозиція
118 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
118 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.10.2018 11:58
Документи
7
Скарги
0
ФОП Бень Сергій Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2908025135
-
Контактна особа:
Бень Сергій Володимирович +380505808408 sergiyben@ukr.net
-
Адреса:
74820, Україна, Херсонська область, село Василівка, вулиця Східна, 31
Початкова пропозиція
118 250.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
118 250.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
d183536d1c3e478c87db8de39e7b9516
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-05-000072-b-a1
Постачальник:
ФОП Гриненко Антоніна Володимирівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3117917008
-
Контактна особа:
Гриненко Антоніна Володимирівна +380664463861 grinenkoantonina@ukr.net
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, Нова Каховка, вулиця Паризької комуни, будинок 5, квартира 126
Номер договору:
239
Сума договору:
118 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.11.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
05.11.2018 00:00
Статус:
Підписаний