-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних...×-
Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2026-02-12-004622-a
- Дата створення : 12.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28279963
Відділ освіти Рогатинської міської ради ЄДРПОУ: 44094627ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування транспортних засобів- ID: UA-2025-11-10-006912-a
- Дата створення : 10.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27057617
Відділ освіти Рогатинської міської ради ЄДРПОУ: 44094627ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування водіїв- ID: UA-2025-09-01-001027-a
- Дата створення : 01.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26287156
Відділ освіти Рогатинської міської ради ЄДРПОУ: 44094627ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних...×-
Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2025-07-22-011871-a
- Дата створення : 22.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25945706
Відділ освіти Рогатинської міської ради ЄДРПОУ: 44094627ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування автобусів- ID: UA-2025-03-18-012472-a
- Дата створення : 18.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24749913
Відділ освіти Рогатинської міської ради ЄДРПОУ: 44094627ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування автобусів- ID: UA-2025-02-27-000114-a
- Дата створення : 27.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24556742
Відділ освіти Рогатинської міської ради ЄДРПОУ: 44094627ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування водія- ID: UA-2025-02-06-001527-a
- Дата створення : 06.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24330693
Відділ освіти Рогатинської міської ради ЄДРПОУ: 44094627ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхові послуги- ID: UA-2025-01-21-017381-a
- Дата створення : 21.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24116743
Відділ освіти Рогатинської міської ради ЄДРПОУ: 44094627ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів- ID: UA-2024-08-28-002639-a
- Дата створення : 28.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22425324
Відділ освіти Рогатинської міської ради ЄДРПОУ: 44094627ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування водіїв від нещасних випадків на транспорті- ID: UA-2024-08-28-000946-a
- Дата створення : 28.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22423638
Відділ освіти Рогатинської міської ради ЄДРПОУ: 44094627ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів- ID: UA-2024-08-28-000522-a
- Дата створення : 28.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22423232
Відділ освіти Рогатинської міської ради ЄДРПОУ: 44094627ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування від нещасних випадків- ID: UA-2024-08-06-001872-a
- Дата створення : 06.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22237311
Відділ освіти Рогатинської міської ради ЄДРПОУ: 44094627ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
страхування цивільно-правової відповідальності власників наземного транспорту- ID: UA-2024-02-20-011058-a
- Дата створення : 20.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20801779
Відділ освіти Рогатинської міської ради ЄДРПОУ: 44094627ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхові послуги- ID: UA-2023-10-09-000088-a
- Дата створення : 09.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19209457
Відділ освіти Рогатинської міської ради ЄДРПОУ: 44094627ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування особистого страхування від нещасних випадків на транспорті- ID: UA-2023-08-18-000589-a
- Дата створення : 18.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18710798
Відділ освіти Рогатинської міської ради ЄДРПОУ: 44094627ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -