-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2025-07-22-011871-a
Завершена
108 398.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 600.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 600.00 UAH
Номер:
175ea6191f6c4533912f4a13bc43d8c7
Внутрішній номер закупівлі:
25945706
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-22-011871-a
Замовник:
Відділ освіти Рогатинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44094627
-
Адреса:
77000, Україна, Івано-Франківська область, місто Рогатин, вул.Шевченка,29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мигас Лілія Богданівна +380678969205 osvita_rohatyn1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
108 398.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.07.2025 08:11 - 28.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2025 08:11 - 31.07.2025 00:00
Аукціон:
з 31.07.2025 14:38
Період кваліфікації:
31.07.2025 00:00 - 05.08.2025 09:42
Період завантаження договору:
11.08.2025 00:00 - 21.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴108 398.00 Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів