-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги телефонного зв’язку та передачі даних на тарифній основі у мережі оператора мобіль...×-
Послуги телефонного зв’язку та передачі даних на тарифній основі у мережі оператора мобільного зв’язку та передачі даних
- ID: UA-2026-08-13-012215-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30082147
ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЄДРПОУ: 03491079ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги телефонного зв’язку та передачі даних на тарифній основі у мережі оператора мобіль...×-
Послуги телефонного зв’язку та передачі даних на тарифній основі у мережі оператора мобільного зв’язку та передачі даних
- ID: UA-2026-07-24-006334-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29905158
ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЄДРПОУ: 03491079ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги телефонного зв’язку та передачі даних на тарифній основі у мережі оператора мобіль...×-
Послуги телефонного зв’язку та передачі даних на тарифній основі у мережі оператора мобільного зв’язку та передачі даних
- ID: UA-2026-07-03-010430-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29730659
ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЄДРПОУ: 03491079ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування ПрАТ «Київстар» скороченого номеру 1518 «Гаряча лінія Державного...×-
Послуги з обслуговування ПрАТ «Київстар» скороченого номеру 1518 «Гаряча лінія Державного центру зайнятості».
- ID: UA-2026-01-22-016321-a
- Дата створення : 22.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28019140
ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЄДРПОУ: 03491079ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування ПрАТ «Київстар» скороченого номеру 1518 «Гаряча лінія Державного...×-
Послуги з обслуговування ПрАТ «Київстар» скороченого номеру 1518 «Гаряча лінія Державного центру зайнятості»
- ID: UA-2025-07-29-007777-a
- Дата створення : 29.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26000236
ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЄДРПОУ: 03491079ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування ТОВ «Лайфселл» скороченого номеру 1518 «Гаряча лінія Державного ц...×-
Послуги з обслуговування ТОВ «Лайфселл» скороченого номеру 1518 «Гаряча лінія Державного центру зайнятості»
- ID: UA-2025-06-13-006644-a
- Дата створення : 13.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25598849
ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЄДРПОУ: 03491079ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування ПрАТ «ВФ Україна» (Vodafone) скороченого номеру 1518 «Гаряча ліні...×-
Послуги з обслуговування ПрАТ «ВФ Україна» (Vodafone) скороченого номеру 1518 «Гаряча лінія Державного центру зайнятості»
- ID: UA-2025-06-13-006320-a
- Дата створення : 13.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25598686
ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЄДРПОУ: 03491079ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування Корпоративним центром АТ «Укртелеком» скороченого номеру 1518 «Га...×-
Послуги з обслуговування Корпоративним центром АТ «Укртелеком» скороченого номеру 1518 «Гаряча лінія Державного центру зайнятості»
- ID: UA-2025-06-04-013604-a
- Дата створення : 04.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25511225
ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЄДРПОУ: 03491079ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихЗавершена -