-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги телефонного зв’язку та передачі даних на тарифній основі у мережі оператора мобільного зв’язку та передачі даних
Тендер Prozorro UA-2026-07-03-010430-a
Торги не відбулися
190 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
0f7352933e3d4c55a7d8a0fa4d2a2c48
Внутрішній номер закупівлі:
29730659
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-03-010430-a
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03491079
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Еспланадна, 8/10
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Віталій Фурик +380443650364 furyk.vitalii@es.dcz.gov.ua https://www.dcz.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
190 800.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.07.2026 18:22 - 08.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.07.2026 18:22 - 11.07.2026 00:00
Аукціон:
з 13.07.2026 15:46
Період кваліфікації:
11.07.2026 00:00 - 17.07.2026 17:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴190 800.00 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних на тарифній основі у мережі оператора мобільного зв’язку та передачі даних