-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладах загальної середньо...×-
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладах загальної середньої освіти (аутсорсинг))
- ID: UA-2026-08-31-008998-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242262
Опорний заклад Соснівський ліцей Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 22569226ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладах загальної середньо...×-
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладах загальної середньої освіти (аутсорсинг))
- ID: UA-2026-08-18-010049-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30119905
Опорний заклад Соснівський ліцей Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 22569226ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів (аутсорсинг)- ID: UA-2026-02-13-014532-a
- Дата створення : 13.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28305284
Опорний заклад Соснівський ліцей Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 22569226ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій 5-11 класів (аутсорсин...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій 5-11 класів (аутсорсинг)
- ID: UA-2026-02-13-014504-a
- Дата створення : 13.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28305261
Опорний заклад Соснівський ліцей Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 22569226ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій 5-11 класів (аутсорсин...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій 5-11 класів (аутсорсинг)
- ID: UA-2026-02-03-010724-a
- Дата створення : 03.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28167996
Опорний заклад Соснівський ліцей Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 22569226ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів (аутсорсинг)- ID: UA-2026-02-03-009301-a
- Дата створення : 03.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28166553
Опорний заклад Соснівський ліцей Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 22569226ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій 5-11 класів (аутсорсин...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій 5-11 класів (аутсорсинг)
- ID: UA-2026-01-02-005418-a
- Дата створення : 02.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27829859
Опорний заклад Соснівський ліцей Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 22569226ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів (аутсорсинг)- ID: UA-2026-01-02-005235-a
- Дата створення : 02.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27829683
Опорний заклад Соснівський ліцей Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 22569226ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій 5-11 класів (аутсорсин...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій 5-11 класів (аутсорсинг)
- ID: UA-2025-11-18-014775-a
- Дата створення : 18.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27170368
Опорний заклад Соснівський ліцей Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 22569226ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів (аутсорсинг)- ID: UA-2025-11-18-014245-a
- Дата створення : 18.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27169844
Опорний заклад Соснівський ліцей Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 22569226ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій 5-11 класів (аутсорсин...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій 5-11 класів (аутсорсинг)
- ID: UA-2025-11-07-012663-a
- Дата створення : 07.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27046464
Опорний заклад Соснівський ліцей Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 22569226ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів (аутсорсинг)- ID: UA-2025-11-07-010263-a
- Дата створення : 07.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27044077
Опорний заклад Соснівський ліцей Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 22569226ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів (аутсорсинг)- ID: UA-2025-01-28-015318-a
- Дата створення : 28.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24217472
Опорний заклад Соснівський ліцей Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 22569226ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій 5-11 класів (аутсорсин...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій 5-11 класів (аутсорсинг)
- ID: UA-2025-01-22-018429-a
- Дата створення : 22.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24139178
Опорний заклад Соснівський ліцей Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 22569226ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій 5-11 класів (аутсорсин...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій 5-11 класів (аутсорсинг)
- ID: UA-2025-01-08-008323-a
- Дата створення : 08.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23966391
Опорний заклад Соснівський ліцей Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 22569226ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьТорги не відбулисяТорги не відбулися -