-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів пільгових категорій (Код ДК 0...×-
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів пільгових категорій (Код ДК 021:2015 (CPV): 55320000-9 - Послуги з організації харчування)(аутсорсинг)) (обіди)
- ID: UA-2026-08-28-006857-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30226278
ЛІЦЕЙ ІМ. В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02136382ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-11 класів (Код ДК 021:2015...×-
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-11 класів (Код ДК 021:2015 (CPV): 55320000-9 - Послуги з організації харчування)(аутсорсинг)) (сніданки)
- ID: UA-2026-08-28-000961-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30220471
ЛІЦЕЙ ІМ. В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02136382ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-4 класів (Код ДК 021:2015 (...×-
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-4 класів (Код ДК 021:2015 (CPV): 55320000-9 - Послуги з організації харчування)(аутсорсинг))
- ID: UA-2026-01-02-006620-a
- Дата створення : 02.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27831045
Ліцей ім. В'ячеслава Чорновола Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 02136382ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -