-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування охолоджувальної машини DAIKIN EUWA...×-
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування охолоджувальної машини DAIKIN EUWAB20KAZW1
- ID: UA-2017-09-15-002524-c
- Дата створення : 15.09.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1269995
ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування охолоджувальної машини DAIKIN EUWA...×-
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування охолоджувальної машини DAIKIN EUWAB20KAZW1
- ID: UA-2017-08-22-001360-a
- Дата створення : 22.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1167430
ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування холодильного та вентиляційного обладнання- ID: UA-2017-06-01-001354-b
- Дата створення : 01.06.17
- Внутрішній номер закупівлі: 996512
ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
послуги з поточного ремонту кондиціонерів- ID: UA-2016-08-19-000835-c
- Дата створення : 19.08.16
- Внутрішній номер закупівлі: 185331
Національна телекомпанія України філія Національної телекомпанії України "Центральна дирекція "Українське радіо" ЄДРПОУ: 40088562ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
33.12.1 - Ремонтування та технічне обслуговування непобутового холодильного та вентиляційн...×-
33.12.1 - Ремонтування та технічне обслуговування непобутового холодильного та вентиляційного устаткування
- ID: UA-2016-04-20-000271-b
- Дата створення : 20.04.16
- Внутрішній номер закупівлі: 98252
Національна телекомпанія України філія Національної телекомпанії України "Центральна дирекція "Українське радіо" ЄДРПОУ: 40088562ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -