-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування охолоджувальної машини DAIKIN EUWAB20KAZW1
Тендер Prozorro UA-2017-08-22-001360-a
Торги не відбулися
246 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 230.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 230.00 UAH
Номер:
f4f42a9f23934df49680347ef3fe0d3f
Внутрішній номер закупівлі:
1167430
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-08-22-001360-a
Замовник:
Публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» філія публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Центральна дирекція «Українське радіо»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40088562
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Хрещатик, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вадим Мілевський +380442396322 milevskiy@nrcu.gov.ua http://www.nrcu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
246 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 230.00 UAH
Період уточнення:
22.08.2017 15:54 - 29.08.2017 12:00
Період прийому пропозицій:
22.08.2017 15:54 - 08.09.2017 12:00
Аукціон:
11.09.2017 11:59 - 11.09.2017 12:20
Період кваліфікації:
11.09.2017 12:20 - 14.09.2017 15:01
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування охолоджувальної машини DAIKIN EUWAB20KAZW1
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.09.2017 - 31.10.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ ТЕХНОКЛІМАТ"
Оскарження: 11.09.2017 12:20 - 25.09.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36941776
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ ТЕХНОКЛІМАТ" +380444999870 office@tehnoclimate.com.ua http://www.tehnoclimate.com.ua
-
Адреса:
Україна, 03115, м.Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 136, приміщення 34
Оскарження: 11.09.2017 12:20 - 25.09.2017 00:00
Початкова пропозиція
238 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
236 770.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.09.2017 14:59
Документи
5
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКВАТОР КТВ"
Оскарження: 14.09.2017 14:59 - 25.09.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32820792
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКВАТОР КТВ" +380631229777 ystimenko.ekvator@gmail.com http://ekvatorktv.com.ua
-
Адреса:
Україна, 03022, м.Київ, Голосіївський район, ВУЛИЦЯ КАЙСАРОВА, будинок 7/9
Оскарження: 14.09.2017 14:59 - 25.09.2017 00:00
Початкова пропозиція
240 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
237 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.09.2017 15:01
Документи
25
Скарги
0