-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту основи котла КВМ-2,5, ремонт топки котла КВМ-2,5- ID: UA-2026-07-01-006245-a
- Дата створення : 01.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29705297
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН" ЄДРПОУ: 44156248ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт топки котла КВМ1,5- ID: UA-2024-09-04-003676-a
- Дата створення : 04.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22481262
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН" ЄДРПОУ: 44156248ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Послги по перевірці відповідності систем відвдення продуктів згорання і вентиляції приміще...×-
Послги по перевірці відповідності систем відвдення продуктів згорання і вентиляції приміщень котельні
- ID: UA-2022-11-03-000313-a
- Дата створення : 03.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15750570
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН" ЄДРПОУ: 44156248ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Послуги по перевірці відповідності систем відведення продуктів згорання і вентиляції примі...×-
Послуги по перевірці відповідності систем відведення продуктів згорання і вентиляції приміщень котельні
- ID: UA-2022-11-03-000187-a
- Дата створення : 03.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15750445
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН" ЄДРПОУ: 44156248ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт мереж теплопостачання- ID: UA-2022-01-27-012170-b
- Дата створення : 27.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13820507
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН" ЄДРПОУ: 44156248ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена