• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП
  • 1

Поточний ремонт мереж теплопостачання

Завершена

602 060.22 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 010.30 UAH
Номер: 96bede04982d49faba72d6a32731737a
Внутрішній номер закупівлі: 13820507
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-27-012170-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН"
Контактна особа: Юлія Тищенко 380982605654 berlan2021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 602 060.22 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 010.30 UAH
Період уточнення: 27.01.2022 15:47 - 02.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 27.01.2022 15:47 - 12.02.2022 17:00
Аукціон: 14.02.2022 13:08 - 14.02.2022 13:37
Період кваліфікації: 14.02.2022 13:37 - 17.02.2022 14:56
Період завантаження договору: 17.02.2022 14:56 - 09.03.2022 14:56
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Безканальне прокладання теплогідроізольованих трубопроводів діаметром 80 мм при уовному тиску 1,6 МПАа температурі 150 град С
Код ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Кількість 201 метри
Період постачання до 10.03.2022
Місце постачання 24400, Україна, Вінницька область, Бершадь, Будкевича На карті
Установлення П-подібних компенсаторів з труб діаметром 80 мм
Код ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Кількість 2 штуки
Період постачання до 10.03.2022
Місце постачання 24400, Україна, Вінницька область, Бершадь, Будкевича На карті
Прокладання трубопровоів водопостачання з напірних поліетиленових труб діаметром 90 мм
Код ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Кількість 32 метри
Період постачання до 10.03.2022
Місце постачання 24400, Україна, Вінницька область, Бершадь, Будкевича На карті
Врізування в діючі внутрішні мережі трубопроводів опалення і водопостачання діаметром 50 мм
Код ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Кількість 4 штуки
Період постачання до 10.03.2022
Місце постачання 24400, Україна, Вінницька область, Бершадь, Будкевича На карті
Ізоляція трубопроводів діаметром до 76 мм матами зі скляного шпательного волокна,матами з супертонкого скляного волокна,полотнами з БСТВ,матами звукопоглинаючими,товщина ізоляційного шару 50 мм
Код ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Кількість 3 метри
Період постачання до 10.03.2022
Місце постачання 24400, Україна, Вінницька область, Бершадь, Будкевича На карті
Врізування в діючі внутрішні мережі трубопроводів опалення і водопостачання діаметром 70 мм
Код ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Кількість 4 штуки
Період постачання до 10.03.2022
Місце постачання 24400, Україна, Вінницька область, Бершадь, Бдкевича На карті
Установлення фланцевих вентилів,засувок,затворів,клапанів зворотних,кранів прохідних на трубопроводах із сталевих труб діаметром понад 50 до 100 мм
Код ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Кількість 10 штуки
Період постачання до 10.03.2022
Місце постачання 24400, Україна, Вінницька область, Бершадь, Будкевича На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УПРАВИТЕЛЬ-В"

Оскарження: 16.02.2022 14:39 - 27.02.2022 00:00
Початкова пропозиція 591 999.83 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
591 999.83 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.02.2022 14:39
Відповіді на вимоги 12
Документи 71
Скарги 0
ТОВ "РЕМОНТНА СЛУЖБА "МАЙСТЕР"

Оскарження: 17.02.2022 14:56 - 28.02.2022 00:00
Початкова пропозиція 597 077.77 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
597 077.77 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.02.2022 14:56
Відповіді на вимоги 10
Документи 76
Скарги 0
ФОП "ЗАБОЛОТНИЙ ВІКТОР РОМАНОВИЧ"
Початкова пропозиція 600 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
600 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 31
Скарги 0

Контракти

Номер: fc02132945ac4797a8fdec1c4b3387be
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-27-012170-b-b1
Постачальник: ТОВ "РЕМОНТНА СЛУЖБА "МАЙСТЕР"
Номер договору: 59
Сума договору: 597 077.77 UAH без ПДВ
Період дії договору: 07.03.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 07.03.2022 00:00
Статус:
Виконаний
p7s
sign.p7s