-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт електромереж та електрообладнання Гімназія №236 за адресою:вулиця Академік...×-
Поточний ремонт електромереж та електрообладнання Гімназія №236 за адресою:вулиця Академіка Заболотного,144 Голосіївського району міста Києва (ДК 021:2015 код 50710000-5 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель»).
- ID: UA-2026-08-26-006281-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30197908
ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт ліфтового обладнання за адресою: вулиця Ліснича, 3 у Голосіївському районі...×-
Поточний ремонт ліфтового обладнання за адресою: вулиця Ліснича, 3 у Голосіївському районі, Ліцей № 151 міста Києва
- ID: UA-2026-07-17-003629-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29841675
ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт електромереж та електрообладнання Ліцей №21 за адресою: вулиця Саксагансь...×-
«Поточний ремонт електромереж та електрообладнання Ліцей №21 за адресою: вулиця Саксаганського,64 Голосіївського району міста Києва (ДК 021:2015 код 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель)»
- ID: UA-2026-07-14-009103-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29812018
ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт електромереж та електрообладнання Ліцею № 33 за адресою: вулиця Володимир...×-
«Поточний ремонт електромереж та електрообладнання Ліцею № 33 за адресою: вулиця Володимирська, 79-Б Голосіївського району міста Києва (ДК 021:2015 код 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель)»
- ID: UA-2026-07-14-007157-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29810097
ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з поточного ремонту електромереж та електрообладнання Заклад дошкільної освіти (я...×-
«Послуги з поточного ремонту електромереж та електрообладнання Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №416 за адресою:вулиця Маричанська, 10 Голосіївського району міста Києва (ДК 021:2015 код 50710000-5 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель»)
- ID: UA-2026-07-13-011168-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29802352
ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт електромереж та електрообладнання Ліцею № 33 за адресою: вулиця Володимир...×-
«Поточний ремонт електромереж та електрообладнання Ліцею № 33 за адресою: вулиця Володимирівська, 79-Б Голосіївського району міста Києва (ДК 021:2015 код 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель)»
- ID: UA-2026-07-10-007908-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29786655
ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з поточного ремонту електромереж та електрообладнання Заклад дошкільної освіти (я...×-
«Послуги з поточного ремонту електромереж та електрообладнання Заклад дошкільної освіти (ясла – садочок) № 798 за адресою: вулиця Академіка Заболотного, 70-А Голосіївського району міста Києва (ДК 021:2015 код 50710000-5 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель»)»
- ID: UA-2026-07-10-004784-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29783529
ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з поточного ремонту електромереж та електрообладнання в укритті Школа І-ІІІ ступе...×-
«Послуги з поточного ремонту електромереж та електрообладнання в укритті Школа І-ІІІ ступенів № 36 імені С.П. Корольова за адресою: вулиця Михайла Стельмаха, 9 Голосіївського району міста Києва (ДК 021:2015 код 50710000-5 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель»)»
- ID: UA-2026-07-09-007276-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29774069
ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт електромереж та електрообладнання Гімназії № 87 за адресою: вулиця Антоно...×-
«Поточний ремонт електромереж та електрообладнання Гімназії № 87 за адресою: вулиця Антоновича, 4/6 Голосіївського району міста Києва (ДК 021:2015 код 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель)»
- ID: UA-2026-07-06-009292-a
- Дата створення : 06.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29741388
ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт електромереж та електрообладнання закладу дошкільної освіти (ясла – садоч...×-
«Поточний ремонт електромереж та електрообладнання закладу дошкільної освіти (ясла – садочок) № 129 за адресою: вул. Володимирівська, 89-А Голосіївського району міста Києва (ДК 021:2015 код 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель)»
- ID: UA-2026-05-25-007298-a
- Дата створення : 25.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29326005
ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт електромереж та електрообладнання Гімназії № 273 за адресою: вулиця Набер...×-
«Поточний ремонт електромереж та електрообладнання Гімназії № 273 за адресою: вулиця Набережно-Корчуватська, 94-А Голосіївського району міста Києва (ДК 021:2015 код 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель)»
- ID: UA-2026-05-25-006947-a
- Дата створення : 25.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29325646
ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з поточного ремонту електромереж та електрообладнання Ліцею № 44 за адресою: вули...×-
«Послуги з поточного ремонту електромереж та електрообладнання Ліцею № 44 за адресою: вулиця Жилянська,46 Голосіївського району міста Києва (ДК 021:2015 код 50710000-5 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель)»
- ID: UA-2026-04-22-005799-a
- Дата створення : 22.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28989232
ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування електрощитових та внутрішніх електромереж.- ID: UA-2026-02-18-013636-a
- Дата створення : 18.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28352264
ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту електромереж та електрообладнання закладу дошкільної освіти (я...×-
Послуги з поточного ремонту електромереж та електрообладнання закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №318 міста Києва за адресою: вулиця Велика Васильківська, 36 (ДК 021:2015 код 50710000-5 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель»)
- ID: UA-2026-01-26-004467-a
- Дата створення : 26.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28049071
ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту електромереж та електрообладнання укриття Ліцею № 286 Голосії...×-
Послуги з поточного ремонту електромереж та електрообладнання укриття Ліцею № 286 Голосіївського району м. Києва на вулиці Академіка Заболотного, 6-А (ДК 021:2015 код 50710000-5 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель»)
- ID: UA-2026-01-26-003971-a
- Дата створення : 26.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28048569
ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -