-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ремонт котла-утилізатора типу КУ-200 ГТ ст.№2 Новороздільської ТЕЦ- ID: UA-2026-08-31-009038-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242316
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з надання інженерних послуг та консультацій, технічної допомоги та технічного нагл...×-
Послуги з надання інженерних послуг та консультацій, технічної допомоги та технічного нагляду при виконанні технічного обслуговування в обсязі одного ТО-1500 та двох ТО-6000, двигунів ДЖ59Л3 газотурбінних установок ГТУ-1 та ГТУ-2 (НЯ ТЕЦ)
- ID: UA-2026-08-13-002366-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30072319
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту ТГ-4 Т-20- 2УЗ (додаткові обсяги)- ID: UA-2026-07-22-010134-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29884048
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт газоходу котла №7- ID: UA-2026-07-08-011142-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29765848
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інженерні послуги та консультації щодо вчинення дій та операцій на газотурбінному двигуні...×-
Інженерні послуги та консультації щодо вчинення дій та операцій на газотурбінному двигуні ДБ90Л ГТУ-1, ГТУ-2 (НР ТЕЦ)
- ID: UA-2026-06-26-003376-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29660990
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ремонт котла-утилізатора типу КУ-200 ГТ ст.№2 Новороздільської ТЕЦ- ID: UA-2026-06-10-013495-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29500797
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування зварювального генератора MOSA TS 405 EVO (НЯ ТЕЦ)- ID: UA-2026-06-09-013100-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29485571
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту електричних двигунів- ID: UA-2026-05-26-002955-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29336372
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту мотор-редуктора 3МП-50- ID: UA-2026-05-20-007885-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29283797
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і перемотки електродвигунів- ID: UA-2026-04-17-009279-a
- Дата створення : 17.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28952619
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту, перевірки та налагодження катодного захисту газопроводу- ID: UA-2026-04-14-006567-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28909207
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту газоходів котлів № 5, 7- ID: UA-2026-04-08-013204-a
- Дата створення : 08.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28868681
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування зварювального генератора MOSA TS 405 EVO- ID: UA-2026-04-03-002127-a
- Дата створення : 03.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28814098
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з повної перевірки релейного захисту турбогенератора Т-20-2У3 ГТУ-1 та трансформат...×-
Послуга з повної перевірки релейного захисту турбогенератора Т-20-2У3 ГТУ-1 та трансформатора збудження, а також інженерний супровід при ввімкненні турбогенератора в мережу протягом 72 годин
- ID: UA-2026-04-01-011686-a
- Дата створення : 01.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28795060
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту та пуско-налагодження системи збудження СВТГ-800/300-H202,5- А021-УХЛ4 з...×-
Послуги з ремонту та пуско-налагодження системи збудження СВТГ-800/300-H202,5- А021-УХЛ4 зав. №06.12 421.024/1 генератора №4 (НР ТЕЦ)
- ID: UA-2026-04-01-008526-a
- Дата створення : 01.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28791977
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -