-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд до них- ID: UA-2026-08-11-003929-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30047596
Комунальне підприємство "Міський інформаційний центр" ЄДРПОУ: 32135675ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування дизель-генераторних установок (Gesan DPAS 110 E № 02349491002, Dal...×-
Технічне обслуговування дизель-генераторних установок (Gesan DPAS 110 E № 02349491002, Dalgakiran DJ275PR № СМ4356, TEKSAN TJ68PR5A № CFF1160)
- ID: UA-2024-08-14-006867-a
- Дата створення : 14.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22312815
Комунальне підприємство "Міський інформаційний центр" ЄДРПОУ: 32135675ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування модульної системи безперебійного живлення (EMERSON Liebert APM 150...×-
Технічне обслуговування модульної системи безперебійного живлення (EMERSON Liebert APM 150K (місткість 150KVА/150KW) з перевіркою акумуляторних батарей (12В, 55Агод, 80 шт.)
- ID: UA-2024-03-26-006527-a
- Дата створення : 26.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21124567
Комунальне підприємство "Міський інформаційний центр" ЄДРПОУ: 32135675ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Технічне обслуговування та діагностика дизель-генераторних установок моделей: Gesan DPAS11...×-
Технічне обслуговування та діагностика дизель-генераторних установок моделей: Gesan DPAS110 E No02349491002, Dalgakiran DJ275PR No СМ4356
- ID: UA-2022-11-18-002707-a
- Дата створення : 18.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15914837
Комунальне підприємство "Міський інформаційний центр" ЄДРПОУ: 32135675ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з технічного обслуговування та державної повірки побутового сигналізатора С...×-
Надання послуг з технічного обслуговування та державної повірки побутового сигналізатора СГБ-1-7Б у кількості 1 (одна) одиниця
- ID: UA-2022-10-18-000540-a
- Дата створення : 18.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15600259
Комунальне підприємство "Міський інформаційний центр" ЄДРПОУ: 32135675ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування електричного котла Замовника- ID: UA-2022-08-18-000872-a
- Дата створення : 18.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15132770
Комунальне підприємство "Міський інформаційний центр" ЄДРПОУ: 32135675ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з технічного обслуговування та державної повірки побутового сигналізатору С...×-
Надання послуг з технічного обслуговування та державної повірки побутового сигналізатору СГБ-1-7Б (далі – обладнання) у кількості 1 (одна) одиниця за адресою: м. Харків, вул. Кузнечна, 1
- ID: UA-2021-08-17-000286-b
- Дата створення : 17.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11134411
Комунальне підприємство "Міський інформаційний центр" ЄДРПОУ: 32135675ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з часткового технічного огляду автогідропідйомника Замовника- ID: UA-2021-04-20-001487-a
- Дата створення : 20.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9584546
Комунальне підприємство "Міський інформаційний центр" ЄДРПОУ: 32135675ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування та діагностика дизель-генераторних установок моделей: FG Wilson P2...×-
Технічне обслуговування та діагностика дизель-генераторних установок моделей: FG Wilson P200E2 № FGWPEP26TFMU00538, Gesan DPAS 110 E № 02349491002, Teksan TJ68PR5A № CFF1160
- ID: UA-2021-04-08-002484-a
- Дата створення : 08.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9425935
Комунальне підприємство "Міський інформаційний центр" ЄДРПОУ: 32135675ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з комплексного технічного обслуговування газового обладнання Замовника, яке розташ...×-
Послуги з комплексного технічного обслуговування газового обладнання Замовника, яке розташоване за адресою: м. Харків, вул. Кузнечна, 1 (топкова)
- ID: UA-2020-11-09-000631-c
- Дата створення : 09.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7101212
Комунальне підприємство "Міський інформаційний центр" ЄДРПОУ: 32135675ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з комплексного технічного обслуговування газового обладнання Замовника, яке розташ...×-
Послуги з комплексного технічного обслуговування газового обладнання Замовника, яке розташоване за адресою: м. Харків, вул. Кузнечна, 1 (топкова)
- ID: UA-2020-10-21-007184-c
- Дата створення : 21.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6828445
Комунальне підприємство "Міський інформаційний центр" ЄДРПОУ: 32135675ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та підтримання працездатності обладнання Замовника під...×-
Послуги з технічного обслуговування та підтримання працездатності обладнання Замовника під час експлуатації в період святкування новорічних та різдвяних свят
- ID: UA-2019-12-13-004479-b
- Дата створення : 13.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4176357
Комунальне підприємство "Міський інформаційний центр" ЄДРПОУ: 32135675ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та підтримання роботоздатності обладнання Замовника пі...×-
Послуги з технічного обслуговування та підтримання роботоздатності обладнання Замовника під час експлуатації в період святкування новорічних та різдвяних свят
- ID: UA-2018-12-20-001627-c
- Дата створення : 20.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2774393
Комунальне підприємство "Міський інформаційний центр" ЄДРПОУ: 32135675ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Техническое обслуживание оборудования Заказчика, используемого для декоративного оформлени...×-
Техническое обслуживание оборудования Заказчика, используемого для декоративного оформления города Харькова к новогодним и рождественским праздникам
- ID: UA-2018-01-12-000271-c
- Дата створення : 12.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1554446
Комунальне підприємство "Міський інформаційний центр" ЄДРПОУ: 32135675ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Услуги технического обслуживания работоспособности оборудования Заказчика, используемого д...×-
Услуги технического обслуживания работоспособности оборудования Заказчика, используемого для декоративного оформления площади Свободы к новогодним и рождественским праздникам
- ID: UA-2018-01-12-001458-b
- Дата створення : 12.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1553236
Комунальне підприємство "Міський інформаційний центр" ЄДРПОУ: 32135675ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -