-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та/або ремонту гідравлічного обладнання DOA, Stanley т...×-
Послуги з технічного обслуговування та/або ремонту гідравлічного обладнання DOA, Stanley та зварювального обладнання MOSA
- ID: UA-2026-08-31-013542-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246714
Акціонерне товариство Київгаз ЄДРПОУ: 03346331ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 16.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з сервісного обслуговування обладнання торгової марки «KARCHER/Керхер» за кодом ДК...×-
Послуги з сервісного обслуговування обладнання торгової марки «KARCHER/Керхер» за кодом ДК 021:2015 50530000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки»
- ID: UA-2026-08-04-000963-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29981411
Акціонерне товариство Київгаз ЄДРПОУ: 03346331ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з сервісного обслуговування обладнання торговельної марки «KARCHER/Керхер» за кодо...×-
Послуги з сервісного обслуговування обладнання торговельної марки «KARCHER/Керхер» за кодом ДК 021:2015 50530000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки»
- ID: UA-2026-07-28-000421-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29922978
Акціонерне товариство Київгаз ЄДРПОУ: 03346331ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування побутової техніки за кодом ДК 021:2015 50530000-9 «Пос...×-
Послуги з технічного обслуговування побутової техніки за кодом ДК 021:2015 50530000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки»
- ID: UA-2026-07-28-000312-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29922871
Акціонерне товариство Київгаз ЄДРПОУ: 03346331ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по ремонту електронної частини горизонтально-фрезерного верстата (мод. 6М82) та ре...×-
Послуги по ремонту електронної частини горизонтально-фрезерного верстата (мод. 6М82) та ремонту коробки швидкості токарно-гвинторізного верстата (мод. 1К62) за кодом ДК 021:2015 50530000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки»
- ID: UA-2026-07-08-001108-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29755824
Акціонерне товариство Київгаз ЄДРПОУ: 03346331ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з сервісного обслуговування обладнання торгової марки «KARCHER/Керхер» за кодом ДК...×-
Послуги з сервісного обслуговування обладнання торгової марки «KARCHER/Керхер» за кодом ДК 021:2015 50530000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки»
- ID: UA-2026-07-07-005512-a
- Дата створення : 07.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29748593
Акціонерне товариство Київгаз ЄДРПОУ: 03346331ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги по ремонту електронної частини горизонтально-фрезерного верстата (мод. 6М82) та ре...×-
Послуги по ремонту електронної частини горизонтально-фрезерного верстата (мод. 6М82) та ремонту коробки швидкості токарно-гвинторізного верстата (мод. 1К62) за кодом ДК 021:2015 50530000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки»
- ID: UA-2026-05-25-007746-a
- Дата створення : 25.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29326448
Акціонерне товариство Київгаз ЄДРПОУ: 03346331ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по атестації та ремонту зварювальних апаратів «FRIAMAT» за кодом ДК 021:2015 50530...×-
Послуги по атестації та ремонту зварювальних апаратів «FRIAMAT» за кодом ДК 021:2015 50530000-9 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки"
- ID: UA-2026-05-20-005552-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29281482
Акціонерне товариство Київгаз ЄДРПОУ: 03346331ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування (ремонту) мотокоси бензинової за кодом ДК 021:2015 – 5...×-
Послуги з технічного обслуговування (ремонту) мотокоси бензинової за кодом ДК 021:2015 – 50530000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки»
- ID: UA-2026-05-13-009198-a
- Дата створення : 13.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29211700
Акціонерне товариство Київгаз ЄДРПОУ: 03346331ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та/або ремонту обладнання ТМ “RAVETTI” за кодом ДК 021...×-
Послуги з технічного обслуговування та/або ремонту обладнання ТМ “RAVETTI” за кодом ДК 021:2015 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
- ID: UA-2026-04-09-001342-a
- Дата створення : 09.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28872000
Акціонерне товариство Київгаз ЄДРПОУ: 03346331ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та/або ремонту обладнання- ID: UA-2026-03-12-014305-a
- Дата створення : 12.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28591606
Акціонерне товариство Київгаз ЄДРПОУ: 03346331ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та/або ремонту обладнання- ID: UA-2026-02-25-014083-a
- Дата створення : 25.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28431152
Акціонерне товариство Київгаз ЄДРПОУ: 03346331ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування електрогенераторів (пересувних та стаціонарних)- ID: UA-2026-02-17-014962-a
- Дата створення : 17.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28338465
Акціонерне товариство Київгаз ЄДРПОУ: 03346331ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та ремонту електрогенераторів Замовника (TMGYD-28,TMGY...×-
Послуги з технічного обслуговування та ремонту електрогенераторів Замовника (TMGYD-28,TMGYD-110) за кодом ДК 021:2015 50530000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки»
- ID: UA-2026-02-10-001515-a
- Дата створення : 10.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28242437
Акціонерне товариство Київгаз ЄДРПОУ: 03346331ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування газових генераторів Generac SG 064 за кодом ДК 021:201...×-
Послуги з технічного обслуговування газових генераторів Generac SG 064 за кодом ДК 021:2015 50530000-9 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки"
- ID: UA-2026-01-21-004351-a
- Дата створення : 21.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27986742
Акціонерне товариство Київгаз ЄДРПОУ: 03346331ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -