-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з сервісного обслуговування обладнання торгової марки «KARCHER/Керхер» за кодом ДК 021:2015 50530000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки»
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-005512-a
Торги не відбулися
61 660.00
UAH без ПДВ
Номер:
7cbb7e84985c4d92b1cd17742c0bbef2
Внутрішній номер закупівлі:
29748593
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-005512-a
Замовник:
Акціонерне товариство Київгаз
×
-
Код ЄДРПОУ:
03346331
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Київ, вул. Михайла Бойчука, буд. 4-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сігіда Богдан 380504863725 bogdan.sigida@kyivgaz.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
61 660.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 13:22 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 13:22 - 15.07.2026 00:00
Аукціон:
з 15.07.2026 15:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴61 660.00 Послуги з сервісного обслуговування обладнання торгової марки «KARCHER/Керхер» за кодом ДК 021:2015 50530000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки»