-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення технічного обслуговування газифікаторів холодних кріогенних ГХК 3/16-...×-
Послуги з проведення технічного обслуговування газифікаторів холодних кріогенних ГХК 3/16-200 (2 шт.) за кодом ДК 021:2015 – 50510000-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів (50514200-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування резервуарів)
- ID: UA-2026-08-31-005196-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238497
ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення технічного обслуговування газифікаторів холодних кріогенних ГХК 3/16-...×-
Послуги з проведення технічного обслуговування газифікаторів холодних кріогенних ГХК 3/16-200 (2 шт.) за кодом ДК 021:2015 – 50510000-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів (50514200-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування резервуарів))
- ID: UA-2026-07-13-009169-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29800361
ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Технічне обслуговування кисневих газифікаторів за ДК 021-2015 (CPV) - 50510000-3 6 - Посл...×-
Технічне обслуговування кисневих газифікаторів за ДК 021-2015 (CPV) - 50510000-3 6 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів ( 50514200-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування резервуарів)
- ID: UA-2022-07-04-006683-a
- Дата створення : 04.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14842016
ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Технічне обслуговування кисневих газифікаторів за ДК 021-2015 (CPV) - 50510000-3 6 - Посл...×-
Технічне обслуговування кисневих газифікаторів за ДК 021-2015 (CPV) - 50510000-3 6 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів ( 50514200-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування резервуарів)
- ID: UA-2022-06-16-006632-a
- Дата створення : 16.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14759415
ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
50510000-3 6 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і м...×-
50510000-3 6 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів ( 50514200-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування резервуарів)
- ID: UA-2018-06-04-001211-a
- Дата створення : 04.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2107207
ДИТЯЧА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ м. ПОЛТАВИ ЄДРПОУ: 01999684ДК 021:2015: 50514200-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування резервуарівЗавершена -