-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування рентгенівського апарату Флюрограф 12Ф9- ID: UA-2021-11-09-000993-c
- Дата створення : 09.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12370631
КНП ММР "Маріупольська міська лікарня № 1" ЄДРПОУ: 01990683ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування рентгенівського апарату XCELLENCE H.V.- ID: UA-2021-09-22-002201-c
- Дата створення : 22.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11647341
КНП ММР "Маріупольська міська лікарня № 1" ЄДРПОУ: 01990683ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування комп’ютерного томографу- ID: UA-2021-04-23-005264-b
- Дата створення : 23.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9655701
КНП ММР "Маріупольська міська лікарня № 1" ЄДРПОУ: 01990683ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з діагностики несправностей та поточного ремонту комп’ютерного томографа- ID: UA-2021-04-23-004672-b
- Дата створення : 23.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9654728
КНП ММР "Маріупольська міська лікарня № 1" ЄДРПОУ: 01990683ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту аналізатора AutoHumalyzer 900S Plus- ID: UA-2021-04-15-009197-b
- Дата створення : 15.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9533531
КНП ММР "Маріупольська міська лікарня № 1" ЄДРПОУ: 01990683ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з модернізації оптико-когерентного томографа НОСТ-1F для роботи з функцією «Ангіог...×-
Послуги з модернізації оптико-когерентного томографа НОСТ-1F для роботи з функцією «Ангіографія»
- ID: UA-2021-03-16-004340-a
- Дата створення : 16.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9084803
КНП ММР "Маріупольська міська лікарня № 1" ЄДРПОУ: 01990683ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування апаратів для анестезії та ШВЛ- ID: UA-2020-10-13-003055-c
- Дата створення : 13.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6695605
КНП ММР "Маріупольська міська лікарня № 1" ЄДРПОУ: 01990683ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту лазера медичного хірургічного MultiРulse Ho (SN J191300112)- ID: UA-2020-10-08-003259-b
- Дата створення : 08.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6640211
КНП ММР "Маріупольська міська лікарня № 1" ЄДРПОУ: 01990683ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту відеогастроскопа EG-3490K- ID: UA-2020-09-24-015045-a
- Дата створення : 24.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6453673
КНП ММР "Маріупольська міська лікарня № 1" ЄДРПОУ: 01990683ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту відеоколоноскопа EC-380LKp (заводський номер H122774)- ID: UA-2019-10-15-000307-c
- Дата створення : 15.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3887168
КНП ММР "Маріупольська міська лікарня № 1" ЄДРПОУ: 01990683ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт літотриптору MultiPulse Ho- ID: UA-2019-09-10-000373-c
- Дата створення : 10.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3764022
КНП ММР "Маріупольська міська лікарня № 1" ЄДРПОУ: 01990683ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування рентгенівського обладнання- ID: UA-2019-07-11-000114-c
- Дата створення : 11.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3566627
КНП ММР "Маріупольська міська лікарня № 1" ЄДРПОУ: 01990683ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт рентгенівського апарата REX-650R- ID: UA-2019-06-21-002593-a
- Дата створення : 21.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3506481
КНП ММР "Маріупольська міська лікарня № 1" ЄДРПОУ: 01990683ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по поточному ремонту обладнання: відеоколоноскопа EC-380LKp (заводський номер H122...×-
Послуги по поточному ремонту обладнання: відеоколоноскопа EC-380LKp (заводський номер H122774)
- ID: UA-2019-03-27-000579-a
- Дата створення : 27.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3170462
КНП ММР "Маріупольська міська лікарня № 1" ЄДРПОУ: 01990683ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування аналізатора біохімічного HUMALYZE...×-
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування аналізатора біохімічного HUMALYZER 2000
- ID: UA-2018-08-29-000586-c
- Дата створення : 29.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2360703
КЗ "Маріупольська міська лікарня № 1" ЄДРПОУ: 01990683ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -