-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування та повірки комерційного вузла обліку газу- ID: UA-2026-09-01-011271-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258076
Головне управління Національної поліції в Полтавській області ЄДРПОУ: 40108630ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування технічних засобів системи протипожежного захисту в буд...×-
Послуги з технічного обслуговування технічних засобів системи протипожежного захисту в будівлях ІТТ ГУНП в Полтавській області
- ID: UA-2026-01-21-011341-a
- Дата створення : 21.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27993655
Головне управління Національної поліції в Полтавській області ЄДРПОУ: 40108630ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з повірки теплолічильників та їх складових», класифікація згідно ДК 021:2015-5041...×-
«Послуги з повірки теплолічильників та їх складових», класифікація згідно ДК 021:2015-50410000-2 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів»
- ID: UA-2025-09-30-000680-a
- Дата створення : 30.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26591834
Головне управління Національної поліції в Полтавській області ЄДРПОУ: 40108630ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Повірка засобів вимірювальної техніки- ID: UA-2025-09-12-001556-a
- Дата створення : 12.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26412096
Головне управління Національної поліції в Полтавській області ЄДРПОУ: 40108630ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Послуги з повірки теплолічильників та їх складових», класифікація згідно ДК 021:2015-50...×-
«Послуги з повірки теплолічильників та їх складових», класифікація згідно ДК 021:2015-50410000-2 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів»
- ID: UA-2025-08-27-009515-a
- Дата створення : 27.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26259605
Головне управління Національної поліції в Полтавській області ЄДРПОУ: 40108630ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування технічних засобів системи протипожежного захисту в буд...×-
Послуги з технічного обслуговування технічних засобів системи протипожежного захисту в будівлях ІТТ ГУНП в Полтавській області
- ID: UA-2025-01-17-013540-a
- Дата створення : 17.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24072392
Головне управління Національної поліції в Полтавській області ЄДРПОУ: 40108630ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту вузлів комерційного обліку газу та повірки засобів вимірювальн...×-
Послуги з поточного ремонту вузлів комерційного обліку газу та повірки засобів вимірювальної техніки (лічильники, коректори, манометри)
- ID: UA-2024-07-22-007495-a
- Дата створення : 22.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22123651
Головне управління Національної поліції в Полтавській області ЄДРПОУ: 40108630ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту вузлів комерційного обліку газу та повірки засобів вимірювальн...×-
Послуги з поточного ремонту вузлів комерційного обліку газу та повірки засобів вимірювальної техніки (лічильники, коректори, манометри)
- ID: UA-2024-07-22-007346-a
- Дата створення : 22.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22123467
Головне управління Національної поліції в Полтавській області ЄДРПОУ: 40108630ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту вузлів комерційного обліку газу та повірки засобів вимірювальн...×-
Послуги з поточного ремонту вузлів комерційного обліку газу та повірки засобів вимірювальної техніки (манометри)
- ID: UA-2024-07-22-006844-a
- Дата створення : 22.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22123026
Головне управління Національної поліції в Полтавській області ЄДРПОУ: 40108630ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із зняття та встановлення після повірки газового лічильника...×-
Послуги із зняття та встановлення після повірки газового лічильника
- ID: UA-2024-07-16-007823-a
- Дата створення : 16.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22083006
Головне управління Національної поліції в Полтавській області ЄДРПОУ: 40108630ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по повірці та технічному обслуговуванню (ремонту) засобів вимірювальної техніки...×-
Послуги по повірці та технічному обслуговуванню (ремонту) засобів вимірювальної техніки
- ID: UA-2024-07-03-006419-a
- Дата створення : 03.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21985480
Головне управління Національної поліції в Полтавській області ЄДРПОУ: 40108630ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із зняття та встановлення промислових газових лічильників...×-
Послуги із зняття та встановлення промислових газових лічильників
- ID: UA-2024-07-03-005279-a
- Дата створення : 03.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21984326
Головне управління Національної поліції в Полтавській області ЄДРПОУ: 40108630ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по повірці засобів вимірювальної техніки...×-
Послуги по повірці засобів вимірювальної техніки
- ID: UA-2024-06-19-008486-a
- Дата створення : 19.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21877483
Головне управління Національної поліції в Полтавській області ЄДРПОУ: 40108630ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по повірці та технічному обслуговуванню засобів вимірювальної техніки (коректор га...×-
Послуги по повірці та технічному обслуговуванню засобів вимірювальної техніки (коректор газу)
- ID: UA-2024-05-21-005865-a
- Дата створення : 21.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21612686
Головне управління Національної поліції в Полтавській області ЄДРПОУ: 40108630ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по розпломбуванню, обстеженню, опломбуванню вузлів обліку газу...×-
Послуги по розпломбуванню, обстеженню, опломбуванню вузлів обліку газу
- ID: UA-2024-05-16-005012-a
- Дата створення : 16.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21574707
Головне управління Національної поліції в Полтавській області ЄДРПОУ: 40108630ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -