-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з повірки теплолічильників та їх складових», класифікація згідно ДК 021:2015-50410000-2 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів»
Тендер Prozorro UA-2025-09-30-000680-a
Завершена
32 893.92
UAH з ПДВ
Номер:
56aa13ca919940dea1abb765ca4794ec
Внутрішній номер закупівлі:
26591834
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-30-000680-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Полтавській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108630
-
Адреса:
36039, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Матвійчука Юліана, 83
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олена Бородай +380532517527 elenka-2407@ukr.net http://www.pl.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-08-27-009515-a
Очікувана вартість:
32 893.92 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Послуги з повірки теплолічильників та їх складових», класифікація згідно ДК 021:2015-50410000-2 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів»
Кількість
18 послуга
Період постачання
29.09.2025 - 30.10.2025
Місце постачання
Україна, Полтавська область, в м. Полтава та Полтавська область, Об"єкти Замовника
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04725987
-
Адреса:
36022, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул.Вузька будинок 6
Ціна пропозиції
32 893.92 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.10.2025 10:45
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6c2db5e225014168903155409f7260db
Ідентифікатор договору:
UA-2025-09-30-000680-a-a1
Постачальник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04725987
-
Адреса:
36022, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул.Вузька будинок 6
Номер договору:
Б-377/25/1271П13
Сума договору:
32 893.92 UAH з ПДВ
Сума договору:
27 411.60 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.09.2025 00:00 - 10.12.2025 00:00
Дата підписання:
29.09.2025 09:19
Статус:
Підписаний