-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги комерційного обліку для точки обліку за адресою: Харківська область, Харківський р...×-
послуги комерційного обліку для точки обліку за адресою: Харківська область, Харківський район, м. Мерефа, вул. 5 Вересня, 89 (1 шт. точка обліку)
- ID: UA-2026-07-28-006391-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29928942
МЕРЕФ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058692ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги комерційного обліку для точки обліку за адресою: Харківська область, Харківський р...×-
послуги комерційного обліку для точки обліку за адресою: Харківська область, Харківський район, м. Мерефа, вул. Довженка Олександра, буд. 2 (1 шт. точка обліку)
- ID: UA-2026-07-20-003109-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29853166
МЕРЕФ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058692ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги комерційного обліку для точки обліку за адресою: Харківська область, Харківський р...×-
послуги комерційного обліку для точки обліку за адресою: Харківська область, Харківський район, сел. Утківка, вул. Зарічна (1 шт. точка обліку)
- ID: UA-2026-07-08-002449-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29757161
МЕРЕФ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058692ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з опломбування лічильника води.- ID: UA-2026-07-01-000331-a
- Дата створення : 01.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29699430
МЕРЕФ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058692ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з повірки манометрів загального технічного призначення та повірка газоаналізаторів- ID: UA-2026-06-09-007575-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29480077
МЕРЕФ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058692ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з повірки манометрів загального технічного призначення та повірка газоаналізаторів- ID: UA-2026-05-27-009305-a
- Дата створення : 27.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29358137
МЕРЕФ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058692ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги комерційного обліку для точки обліку за адресою: Харківська область, Харківський р...×-
послуги комерційного обліку для точки обліку за адресою: Харківська область, Харківський район, с. Олександрівка вул.Миру, 1 (1 шт. точка обліку(вуличне освітлення)
- ID: UA-2026-05-11-008099-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29180340
МЕРЕФ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058692ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги комерційного обліку для точки обліку за адресою: Харківська область, Харківський р...×-
послуги комерційного обліку для точки обліку за адресою: Харківська область, Харківський район, м. Мерефа, вул. Дніпровська, буд. 213 (1 шт. точка обліку))
- ID: UA-2026-04-20-004484-a
- Дата створення : 20.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28961653
МЕРЕФ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058692ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги комерційного обліку для точки обліку за адресою згідно з переліком послуг- ID: UA-2026-02-18-009871-a
- Дата створення : 18.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28348513
МЕРЕФ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058692ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування комерційних вузлів обліку газу.- ID: UA-2026-01-29-004073-a
- Дата створення : 29.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28107242
МЕРЕФ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058692ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги комерційного обліку для точки обліку за адресою: Харківська область, Харківський р...×-
послуги комерційного обліку для точки обліку за адресою: Харківська область, Харківський район, с. Яковлівка, вул. Центральна,7 (КЗ «Яковлівський ліцей»(2 шт. точок обліку)
- ID: UA-2025-12-18-009817-a
- Дата створення : 18.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27639100
МЕРЕФ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058692ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги комерційного обліку для точки обліку за адресою згідно з переліком послуг та дог...×-
послуги комерційного обліку для точки обліку за адресою згідно з переліком послуг та договірної вартості послуг (7 шт. точок обліку)
- ID: UA-2025-12-10-004969-a
- Дата створення : 10.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27483200
МЕРЕФ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058692ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з організації комерційного обліку електроенергії точка обліку (параметризація) та...×-
послуги з організації комерційного обліку електроенергії точка обліку (параметризація) та (налаштування), яка знаходиться за адресою: м.Мерефа, вул. Лесі Українки,буд.1 (23 шт. точок обліку) (35.13)
- ID: UA-2025-12-08-012792-a
- Дата створення : 08.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27446222
МЕРЕФ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058692ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги комерційного обліку (демонтаж/ монтаж) для точки обліку за адресою: Харківська обл...×-
послуги комерційного обліку (демонтаж/ монтаж) для точки обліку за адресою: Харківська область, Харківський район, м. Мерефа, вул. Дніпровська, 248/1б (1 шт. точок обліку).
- ID: UA-2025-10-23-013791-a
- Дата створення : 23.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26870017
МЕРЕФ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058692ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги комерційного обліку (демонтаж/ монтаж) для точки обліку за адресою: Харківська обл...×-
послуги комерційного обліку (демонтаж/ монтаж) для точки обліку за адресою: Харківська область, Харківський район, м. Мерефа, вул. Кримська, 69 (КЗ «Мереф’янська гімназія № 4 з дошкільним підрозділом» (2 шт. точок обліку))
- ID: UA-2025-10-23-013181-a
- Дата створення : 23.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26869421
МЕРЕФ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058692ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -