-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги поточного ремонту шкільного автобуса ПАЗ 32053 07, державний номер ВІ 0145 AF- ID: UA-2026-03-03-013106-a
- Дата створення : 03.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28486259
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43907042ДК 021:2015: 50113000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автобусівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт шкільного автобуса ЕТАЛОН А 079, державний номер ВІ 0144 АF- ID: UA-2025-08-04-005339-a
- Дата створення : 04.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26040824
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43907042ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту стартера автобуса ПАЗ 32053-07, ВІ 0145 АF(змінено щітковий ву...×-
Послуги з поточного ремонту стартера автобуса ПАЗ 32053-07, ВІ 0145 АF(змінено щітковий вузол, щітки)
- ID: UA-2025-05-26-009971-a
- Дата створення : 26.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25413402
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43907042ДК 021:2015: 50113100-1 Послуги з ремонту автобусівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту автомобіля ВАЗ 21099- ID: UA-2024-11-07-008490-a
- Дата створення : 07.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23167535
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43907042ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту автобуса БАЗ А079.13Ш, державний номер ВІ 0143 АF.- ID: UA-2024-10-01-007811-a
- Дата створення : 01.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22754722
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43907042ДК 021:2015: 50113100-1 Послуги з ремонту автобусівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту КПП шкільного автобуса ПАЗ-32053 д/н ВІ 0147 АF.- ID: UA-2024-09-24-010652-a
- Дата створення : 24.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22687663
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43907042ДК 021:2015: 50116300-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування коробок передач транспортних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт автобуса БАЗ А079.13Ш,держ.номер ВІ 0142 AF- ID: UA-2024-08-06-007963-a
- Дата створення : 06.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22243430
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43907042ДК 021:2015: 50113100-1 Послуги з ремонту автобусівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт шкільного автобуса ПАЗ 32053, державний номер ВІ 0147 АF- ID: UA-2024-08-01-000537-a
- Дата створення : 01.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22201475
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43907042ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт шкільного автобуса ПАЗ 32053- ID: UA-2024-07-03-008514-a
- Дата створення : 03.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21987600
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43907042ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту- поточний ремонт а...×-
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту- поточний ремонт автомобіля
- ID: UA-2024-06-11-004550-a
- Дата створення : 11.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21797168
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43907042ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт автобуса IVECO IRIBUS- ID: UA-2024-05-09-011675-a
- Дата створення : 09.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21519835
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43907042ДК 021:2015: 50113100-1 Послуги з ремонту автобусівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту автобуса ЕТАЛОН- ID: UA-2024-04-26-001479-a
- Дата створення : 26.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21411569
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43907042ДК 021:2015: 50113100-1 Послуги з ремонту автобусівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт автобуса ЕТАЛОН- ID: UA-2023-12-05-000817-a
- Дата створення : 05.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19896213
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43907042ДК 021:2015: 50113100-1 Послуги з ремонту автобусівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонту автобуса- ID: UA-2023-09-21-004738-a
- Дата створення : 21.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19042608
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43907042ДК 021:2015: 50113100-1 Послуги з ремонту автобусівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт автобуса.- ID: UA-2023-07-06-001828-a
- Дата створення : 06.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18329383
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43907042ДК 021:2015: 50113100-1 Послуги з ремонту автобусівЗавершена -