-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт шкільного автобуса ПАЗ 32053, державний номер ВІ 0147 АF
Тендер Prozorro UA-2024-08-01-000537-a
Завершена
255 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
0a3d3ce3e83046498f04f8ad58b3503f
Внутрішній номер закупівлі:
22201475
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-01-000537-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43907042
-
Адреса:
37700, Україна, Полтавська область, смт. Оржиця, вул. Центральна,24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Чуприна +380662008527 tanya.osvita21@gmail.com https://orgviddilosvitu.ho.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-07-03-008514-a
Очікувана вартість:
255 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт шкільного автобуса ПАЗ 32053, державний номер ВІ 0147 АF
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.08.2024 - 30.09.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОМАШ - ЛУБНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31580305
-
Адреса:
37500, Україна, Полтавська область, місто Лубни, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА будинок 11
Ціна пропозиції
255 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.08.2024 09:28
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
5a9dca4e9fbe40b89e9c7a5909dd807b
Ідентифікатор договору:
UA-2024-08-01-000537-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОМАШ - ЛУБНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31580305
-
Адреса:
37500, Україна, Полтавська область, місто Лубни, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА будинок 11
Номер договору:
84
Сума договору:
255 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
212 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.08.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
01.08.2024 09:14
Статус:
Виконаний