-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт шкільного автобуса ПАЗ 32053
Тендер Prozorro UA-2024-07-03-008514-a
Торги не відбулися
255 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 275.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 275.00 UAH
Номер:
8c0b5722b4964c8889b7037be0abd958
Внутрішній номер закупівлі:
21987600
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-03-008514-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43907042
-
Адреса:
37700, Україна, Полтавська область, смт. Оржиця, вул. Центральна,24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Чуприна +380662008527 tanya.osvita21@gmail.com https://orgviddilosvitu.ho.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
255 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.07.2024 15:48 - 08.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
03.07.2024 15:48 - 11.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴255 000.00 Капітальний ремонт шкільного автобуса ПАЗ 32053, державний номер ВІ 0147 АF