-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування транспортних засобів- ID: UA-2026-08-27-009199-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30215231
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1484 ЄДРПОУ: 41449317ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту дизельних форсунок транспортного засобу- ID: UA-2026-08-13-001550-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30071504
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1484 ЄДРПОУ: 41449317ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування транспортного засобу- ID: UA-2026-08-10-008886-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30040181
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1484 ЄДРПОУ: 41449317ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування транспортних засобів- ID: UA-2026-07-28-010130-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29932681
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1484 ЄДРПОУ: 41449317ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування транспортного засобу- ID: UA-2026-07-28-006149-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29928701
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1484 ЄДРПОУ: 41449317ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування транспортних засобів- ID: UA-2026-07-28-002368-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29924921
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1484 ЄДРПОУ: 41449317ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування транспортних засобів- ID: UA-2026-07-10-007483-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29786224
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1484 ЄДРПОУ: 41449317ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування транспортного засобу- ID: UA-2026-07-09-009069-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29775856
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1484 ЄДРПОУ: 41449317ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування транспортних засобів- ID: UA-2026-06-30-002761-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29685945
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1484 ЄДРПОУ: 41449317ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування транспортних засобів- ID: UA-2026-05-19-001218-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29261905
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1484 ЄДРПОУ: 41449317ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування транспортного засобу- ID: UA-2026-05-14-006594-a
- Дата створення : 14.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29223163
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1484 ЄДРПОУ: 41449317ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування транспортного засобу- ID: UA-2026-05-11-008853-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29181090
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1484 ЄДРПОУ: 41449317ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування транспортного засобу- ID: UA-2026-05-11-003103-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29175346
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1484 ЄДРПОУ: 41449317ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування транспортного засобу- ID: UA-2026-04-21-003783-a
- Дата створення : 21.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28974044
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1484 ЄДРПОУ: 41449317ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування транспортного засобу- ID: UA-2026-04-10-008024-a
- Дата створення : 10.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28891574
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1484 ЄДРПОУ: 41449317ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -