• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування транспортних засобів

Торги не відбулися

52 094.72 UAH без ПДВ
Номер: 554579a868de4533ad0fec465a52ea18
Внутрішній номер закупівлі: 29786224
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-10-007483-a   
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1484
Контактна особа: Бороденчик Наталія Миколаївна 380987648986 NBorodenchyk@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 52 094.72 UAH без ПДВ
Період уточнення: 10.07.2026 14:26 - 15.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.07.2026 14:26 - 18.07.2026 15:00
Аукціон: з 20.07.2026 12:03

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴52 094.72 Послуги з технічного обслуговування транспортних засобів