-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування транспортного засобу
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-009069-a
Торги не відбулися
29 812.06
UAH без ПДВ
Номер:
01f4aa67beda4f6da6292f4cc97c67fe
Внутрішній номер закупівлі:
29775856
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-009069-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1484
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449317
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Бороденчик Наталія Миколаївна 380987648986 NBorodenchyk@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
29 812.06 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 15:43 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 15:43 - 17.07.2026 16:00
Аукціон:
з 20.07.2026 15:52
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴29 812.06 Послуги з технічного обслуговування транспортного засобу