-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
ДК 021:2015: 48610000-7 Системи баз даних (Програмне забезпечення для обробки даних базови...×-
ДК 021:2015: 48610000-7 Системи баз даних (Програмне забезпечення для обробки даних базових референцних станцій з підтримкою)
- ID: UA-2019-06-05-000681-c
- Дата створення : 05.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3442119
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН" ЄДРПОУ: 32348604ДК 021:2015: 48610000-7 Системи баз данихЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 48610000-7 Системи баз даних (Програмне забезпечення Oracle Database Standar...×-
ДК 021:2015: 48610000-7 Системи баз даних (Програмне забезпечення Oracle Database Standard Edition 2 Processor, Perpetual, 1-Click або еквівалент з підтримкою)
- ID: UA-2019-04-26-000062-b
- Дата створення : 26.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3330279
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН" ЄДРПОУ: 32348604ДК 021:2015: 48610000-7 Системи баз данихЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
ДК 021:2015: 48610000-7 Системи баз даних (Програмне забезпечення для обробки даних базови...×-
ДК 021:2015: 48610000-7 Системи баз даних (Програмне забезпечення для обробки даних базових референцних станцій з підтримкою)
- ID: UA-2019-04-26-001263-a
- Дата створення : 26.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3291066
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН" ЄДРПОУ: 32348604ДК 021:2015: 48610000-7 Системи баз данихТорги не відбулисяТорги не відбулися -