-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заміна вікон за адресою: вул. Межигірська, буд 25 А у приміщенні Управління соціальної та...×-
Заміна вікон за адресою: вул. Межигірська, буд 25 А у приміщенні Управління соціальної та ветеранської політики Подільської районної в місті Києві державної адміністрації
- ID: UA-2025-10-29-014627-a
- Дата створення : 29.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26938748
Управління соціальної та ветеранської політики Подільської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393782ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Безбар’єрне середовище (підйомник для громадян з обмеженими можливостями та пандус, ремон...×-
Безбар’єрне середовище (підйомник для громадян з обмеженими можливостями та пандус, ремонт вхідних груп, облаштування місць загального користування) у приміщенні за адресою: вул. Межигірська, буд. 25 А УСВП Подільської РДА
- ID: UA-2025-10-29-014332-a
- Дата створення : 29.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26938455
Управління соціальної та ветеранської політики Подільської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393782ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт Управління соціальної та ветеранської політики Подільської районної в м...×-
Капітальний ремонт Управління соціальної та ветеранської політики Подільської районної в місті Києві державної адміністрації (облаштування вхідних груп з встановленням пандуса та підйомників для громадян з обмеженими можливостями , облаштування безбар’єрного простору для маломобільних груп населення, заміна вікон) за адресою: за адресою: вул. Межигірська, 25 А
- ID: UA-2025-10-01-009653-a
- Дата створення : 01.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26612908
Управління соціальної та ветеранської політики Подільської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393782ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт вхідної групи та монтаж світильників в архівному приміщенні Управління...×-
Капітальний ремонт вхідної групи та монтаж світильників в архівному приміщенні Управління праці та соціального захисту населення Подільської районної в місті Києві державної адміністрації по вулиці Ярославська,31-Б.
- ID: UA-2016-12-09-000900-b
- Дата створення : 09.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 422222
Управління праці та соціального захисту населення Подільської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393782ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт вхідної групи приміщення Управління праці та соціального захисту насел...×-
Капітальний ремонт вхідної групи приміщення Управління праці та соціального захисту населення Подільської РДА по вул. Ярославська,31-Б (виготовлення дверей вхідних металопластикових остікленних, вуличних, що потребують монтажу і передбачаються до встановлення (вмонтування).
- ID: UA-2016-12-05-001537-b
- Дата створення : 05.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 376327
Управління праці та соціального захисту населення Подільської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393782ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт внутрішніх приміщень Управління праці та соціального захисту населення...×-
Капітальний ремонт внутрішніх приміщень Управління праці та соціального захисту населення Подільської РДА по вул. Ярославська,31-Б.
- ID: UA-2016-08-05-000152-c
- Дата створення : 05.08.16
- Внутрішній номер закупівлі: 168367
Управління праці та соціального захисту населення Подільської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393782ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт внутрішніх приміщень та вхідної групи Управління праці та соціального з...×-
Капітальний ремонт внутрішніх приміщень та вхідної групи Управління праці та соціального захисту населення Подільської РДА по вул. Ярославська,31-Б.
- ID: UA-2016-04-11-000407-c
- Дата створення : 11.04.16
- Внутрішній номер закупівлі: 92736
Управління праці та соціального захисту населення Подільської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393782ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -