-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт системи киснепостачання з встановленням нових газових запірних клапанів...×-
Капітальний ремонт системи киснепостачання з встановленням нових газових запірних клапанів у лікувальному корпусі (І поверх) у відділенні відновлювального лікування (реабілітація) Комунального некомерційного підприємства «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування», за адресою: вул. Котляревського 1, м. Бориспіль, Київська область
- ID: UA-2025-12-03-014097-a
- Дата створення : 03.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27380606
Комунальне некомерційне підприємство "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" ЄДРПОУ: 01994132ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт системи киснепостачання хірургічного відділення (ліве крило) лікувально...×-
Капітальний ремонт системи киснепостачання хірургічного відділення (ліве крило) лікувального корпусу Комунального некомерційного підприємства "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" за адресою: вул.Котляревського,1, м.Бориспіль, Київська область
- ID: UA-2024-04-19-004461-a
- Дата створення : 19.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21348804
Комунальне некомерційне підприємство "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" (КНП "ББЛІЛ") ЄДРПОУ: 01994132ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт мереж освітлення пральні Комунального некомерційного підприємства "...×-
Капітальний ремонт мереж освітлення пральні Комунального некомерційного підприємства "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" за адресою: вул.Котляревського,1, м.Бориспіль, Київська область
- ID: UA-2023-11-28-008785-a
- Дата створення : 28.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19809515
Комунальне некомерційне підприємство "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" (КНП "ББЛІЛ") ЄДРПОУ: 01994132ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт системи киснепостачання хірургічного відділення (ліве крило) лікувально...×-
Капітальний ремонт системи киснепостачання хірургічного відділення (ліве крило) лікувального корпусу Комунального некомерційного підприємства "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" за адресою: вул.Котляревського,1, м.Бориспіль, Київська область
- ID: UA-2023-11-28-003982-a
- Дата створення : 28.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19804748
Комунальне некомерційне підприємство "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" (КНП "ББЛІЛ") ЄДРПОУ: 01994132ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт системи витяжної вентиляції пральні Комунального некомерційного підприє...×-
Капітальний ремонт системи витяжної вентиляції пральні Комунального некомерційного підприємства "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" за адресою: вул.Котляревського,1, м.Бориспіль, Київська область
- ID: UA-2023-11-28-000334-a
- Дата створення : 28.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19801262
Комунальне некомерційне підприємство "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" (КНП "ББЛІЛ") ЄДРПОУ: 01994132ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт частини адміністративного корпусу Комунального некомерційного підприємс...×-
Капітальний ремонт частини адміністративного корпусу Комунального некомерційного підприємства "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" за адресою: Київська обл., м. Бориспіль, вул.Котляревського,1
- ID: UA-2023-10-20-010719-a
- Дата створення : 20.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19360736
Комунальне некомерційне підприємство "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" (КНП "ББЛІЛ") ЄДРПОУ: 01994132ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт зовнішніх електричних мереж КНП «ББЛІЛ»(ЗТП 10/04 кВ №550) з приєднання...×-
Капітальний ремонт зовнішніх електричних мереж КНП «ББЛІЛ»(ЗТП 10/04 кВ №550) з приєднанням 3-х дизель-генераторів за адресою: вул.Котляревського,1, м.Бориспіль, Київська область
- ID: UA-2023-09-05-008260-a
- Дата створення : 05.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18866479
Комунальне некомерційне підприємство "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" (КНП "ББЛІЛ") ЄДРПОУ: 01994132ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт системи киснепостачання неврологічного відділення з інсультним блоком (...×-
Капітальний ремонт системи киснепостачання неврологічного відділення з інсультним блоком (палата№1), відділення інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії (палати №1, №2, №3, №4, №5, №7, №8, інфарктний блок) Комунального некомерційного підприємства «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування) за адресою: Київська область, м.Бориспіль, вул. Котляревського,1.
- ID: UA-2023-08-25-004496-a
- Дата створення : 25.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18777841
Комунальне некомерційне підприємство "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" (КНП "ББЛІЛ") ЄДРПОУ: 01994132ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт найпростішого укриття цивільного захисту лікувального корпусу Комунальн...×-
Капітальний ремонт найпростішого укриття цивільного захисту лікувального корпусу Комунального некомерційного підприємства «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» за адресою: вул.Котляревського,1, м.Бориспіль, Київська область
- ID: UA-2023-03-14-006294-a
- Дата створення : 14.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17230279
Комунальне некомерційне підприємство "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" (КНП "ББЛІЛ") ЄДРПОУ: 01994132ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт найпростішого укриття цивільного захисту лікувального корпусу Комунальн...×-
Капітальний ремонт найпростішого укриття цивільного захисту лікувального корпусу Комунального некомерційного підприємства «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» за адресою: вул.Котляревського,1, м.Бориспіль, Київська область
- ID: UA-2023-02-13-002552-a
- Дата створення : 13.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16947636
Комунальне некомерційне підприємство "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" (КНП "ББЛІЛ") ЄДРПОУ: 01994132ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт найпростішого укриття цивільного захисту лікувального корпусу Комунальн...×-
Капітальний ремонт найпростішого укриття цивільного захисту лікувального корпусу Комунального некомерційного підприємства «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» за адресою: вул.Котляревського,1, м.Бориспіль, Київська область
- ID: UA-2022-12-20-020396-a
- Дата створення : 20.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16359890
Комунальне некомерційне підприємство "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" (КНП "ББЛІЛ") ЄДРПОУ: 01994132ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
Додаткові роботи по об’єкту: Капітальний ремонт частини приміщень лікувального корпусу Ком...×-
Додаткові роботи по об’єкту: Капітальний ремонт частини приміщень лікувального корпусу Комунального некомерційного підприємства «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» (ОПЕРАЦІЙНИЙ БЛОК) за адресою: по вул. Котляревського, 1 у м. Бориспіль
- ID: UA-2021-12-29-002198-a
- Дата створення : 29.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13502512
Комунальне некомерційне підприємство "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" (КНП "ББЛІЛ") ЄДРПОУ: 01994132ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи;...×-
ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи; 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація; ДСТУ Б..Д.1.1-1:2013 (Капітальний ремонт (заміна) ліфта в приміщенні Комунального некомерційного підприємства «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» (Коригування).
- ID: UA-2021-11-02-007754-a
- Дата створення : 02.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12256507
Комунальне некомерційне підприємство "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" (КН "ББЛІЛ") ЄДРПОУ: 01994132ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Додаткові роботи по об’єкту: «Капітальний ремонт приміщень терапевтичного відділення Комун...×-
Додаткові роботи по об’єкту: «Капітальний ремонт приміщень терапевтичного відділення Комунального некомерційного підприємства Бориспільської районної ради Київської області та Бориспільської міської ради Київської області «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» (КНП «ББЛІЛ») по вул. Котляревського, 1 у м. Бориспіль» ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник: 45450000-6-Інші завершальні будівельні роботи; 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація; ДСТУ Б..Д.1.1-1:2013»
- ID: UA-2021-10-15-000372-a
- Дата створення : 15.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11988441
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи;...×-
ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи; 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація; ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Додаткові роботи по об’єкту: Капітальний ремонт приміщень терапевтичного відділення Комунального некомерційного підприємства Бориспільської районної ради Київської області та Бориспільської міської ради Київської області «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» (КНП «ББЛІЛ») по вул. Котляревського, 1 у м.Бориспіль).
- ID: UA-2021-09-16-005893-b
- Дата створення : 16.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11558058
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -