-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт електрощитових для забезпечення резервного електропостачання КНП «Олекс...×-
Капітальний ремонт електрощитових для забезпечення резервного електропостачання КНП «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва» за адресою: вул. Шовковична, 39/1 м. Київ (Код ДК 021: 2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація).
- ID: UA-2026-08-19-011474-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30135240
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 11 годин (до 03.09.26 16:23)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт приміщень для заміни агіографічного обладнання відділення рентген-ендов...×-
Капітальний ремонт приміщень для заміни агіографічного обладнання відділення рентген-ендоваскулярної хірургії корпусу №10 КНП «Свято-Михайлівська клінічна лікарня м. Києва» за адресою: м. Київ, вул. Шовковична, 39/1 (Код ДК 021: 2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація) (додаткові роботи).
- ID: UA-2026-08-11-006814-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30050460
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт кисневої станції з облаштуванням захисного огородження на території КНП...×-
Капітальний ремонт кисневої станції з облаштуванням захисного огородження на території КНП «Свято-Михайлівська клінічна лікарня м. Києва» за адресою: м. Київ, вул. Шовковична, 39/1 (Код ДК 021: 2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація) (додаткові роботи).
- ID: UA-2026-08-11-006488-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30050138
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт електрощитових для забезпечення резервного електропостачання нежитлової...×-
Капітальний ремонт електрощитових для забезпечення резервного електропостачання нежитлової будівлі (літ. «С») за адресою: вул. Зоологічна, 3, м. Київ (Код ДК 021: 2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація).
- ID: UA-2026-06-30-012833-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29695969
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт електрощитових для забезпечення резервного електропостачання КНП «Олекс...×-
Капітальний ремонт електрощитових для забезпечення резервного електропостачання КНП «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва» за адресою: вул. Шовковична, 39/1 м. Київ (Код ДК 021: 2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація).
- ID: UA-2026-06-30-011833-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29694971
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт електрощитових для забезпечення резервного електропостачання КНП «Олекс...×-
Капітальний ремонт електрощитових для забезпечення резервного електропостачання КНП «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва» за адресою: вул. Шовковична, 39/1 м. Київ (Код ДК 021: 2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація) (додаткові роботи)
- ID: UA-2026-06-24-005769-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29635698
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт корпусу №12 КНП «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва» за адресою:...×-
Капітальний ремонт корпусу №12 КНП «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва» за адресою: м. Київ, вул. Шовковична, 39/1» (додаткові роботи) (Код ДК 021: 2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2025-12-26-012990-a
- Дата створення : 26.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27784919
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт електрощитових для забезпечення резервного електропостачання КНП «Олекс...×-
Капітальний ремонт електрощитових для забезпечення резервного електропостачання КНП «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва» за адресою: вул. Шовковична, 39/1 м. Київ (Код ДК 021: 2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація).
- ID: UA-2025-12-12-015455-a
- Дата створення : 12.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27541494
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень для заміни агіографічного обладнання відділення рентген-ендов...×-
Капітальний ремонт приміщень для заміни агіографічного обладнання відділення рентген-ендоваскулярної хірургії корпусу №10 КНП «Свято-Михайлівська клінічна лікарня м. Києва» за адресою: м. Київ, вул. Шовковична, 39/1 (Код ДК 021: 2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація).
- ID: UA-2025-11-17-011932-a
- Дата створення : 17.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27149736
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт кисневої станції з облаштуванням захисного огородження на території КНП...×-
Капітальний ремонт кисневої станції з облаштуванням захисного огородження на території КНП «Свято-Михайлівська клінічна лікарня м. Києва» за адресою: м. Київ, вул. Шовковична, 39/1 (Код ДК 021: 2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація).
- ID: UA-2025-10-08-011249-a
- Дата створення : 08.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26685316
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Капітальний ремонт приміщень для заміни агіографічного обладнання відділення рентген-ендо...×-
«Капітальний ремонт приміщень для заміни агіографічного обладнання відділення рентген-ендоваскулярної хірургії корпусу №10 КНП «Свято-Михайлівська клінічна лікарня м. Києва» за адресою: м. Київ, вул. Шовковична, 39/1»_(Код ДК 021: 2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація).
- ID: UA-2025-09-10-007709-a
- Дата створення : 10.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26388958
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт корпусу №12 КНП «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва» за адресою...×-
«Капітальний ремонт корпусу №12 КНП «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва» за адресою: м. Київ, вул. Шовковична, 39/1» (Код ДК 021: 2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація).
- ID: UA-2024-12-31-004564-a
- Дата створення : 31.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23919007
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Капітальний ремонт корпусу №12 КНП «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва» за адресою...×-
«Капітальний ремонт корпусу №12 КНП «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва» за адресою: м. Київ, вул. Шовковична, 39/1» (додаткові роботи, які пов’язані з предметом закупівлі основного договору) (Код ДК 021: 2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2024-12-25-011951-a
- Дата створення : 25.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23866384
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт приміщень корпусу №6А під створення відділення політравми в Олександрі...×-
«Капітальний ремонт приміщень корпусу №6А під створення відділення політравми в Олександрівській клінічній лікарні м. Києва по вул. Шовковичній, 39/1» Код ДК 021: 2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація).
- ID: UA-2024-12-04-009695-a
- Дата створення : 04.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23514944
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Капітальний ремонт електрощитових для забезпечення резервного електропостачання КНП «Олек...×-
«Капітальний ремонт електрощитових для забезпечення резервного електропостачання КНП «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва» за адресою: вул. Шовковична, 39/1 м. Київ» (Код ДК 021: 2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація).
- ID: UA-2024-12-02-006518-a
- Дата створення : 02.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23472969
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -