-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт електрощитових для забезпечення резервного електропостачання КНП «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва» за адресою: вул. Шовковична, 39/1 м. Київ (Код ДК 021: 2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація).
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-011474-a
Капітальний ремонт електрощитових для забезпечення резервного електропостачання КНП «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва» за адресою: вул. Шовковична, 39/1 м. Київ (Код ДК 021: 2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація).
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 9 годин (до 03.09.26 16:23)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 9 годин (до 03.09.26 16:23)
7 811 566.17
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
00
дн
09
год
19
хв
22
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
94f19bf51e5a435abe9ee4a9a2570084
Внутрішній номер закупівлі:
30135240
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-011474-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Свято-Михайлівська клінічна лікарня м.Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994095
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, Вул. Шовковична 39/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мацібора Зоріна Юріївна +380977971929 oklpev@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
7 811 566.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 16:21 - 31.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 16:21 - 03.09.2026 16:23
Період оскарження:
19.08.2026 16:21 - 31.08.2026 00:00
Аукціон:
з 04.09.2026 14:01
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 811 566.17 Капітальний ремонт електрощитових для забезпечення резервного електропостачання КНП «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва» за адресою: вул. Шовковична, 39/1 м. Київ (Код ДК 021: 2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація).