-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт системи опалення Михайлівсько-Рубежівської амбулаторії загальної практи...×-
Капітальний ремонт системи опалення Михайлівсько-Рубежівської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини за адресою: Київська область, Бучанський район, с.Михайлівка-Рубежівка, вул.Шкільна, 11 код за ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи Єдиний закупівельний словник
- ID: UA-2026-07-28-011031-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29933585
Комунальне некомерційне підприємство "Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Ірпінської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 38571999ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт системи опалення Козинецької амбулаторії загальної практики-сімейної ме...×-
Капітальний ремонт системи опалення Козинецької амбулаторії загальної практики-сімейної медицини за адресою: Київська область, Бучанський район, с.Козинці, вул.Шкільна, 35, код за ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи Єдиний закупівельний словник
- ID: UA-2026-07-28-007023-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29929574
Комунальне некомерційне підприємство "Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Ірпінської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 38571999ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт фасаду та прибудинкової території Козинецької АЗПСМ Бучанський район, с...×-
Капітальний ремонт фасаду та прибудинкової території Козинецької АЗПСМ Бучанський район, с. Козинці, вул. Шкільна, 35
- ID: UA-2025-10-03-010081-a
- Дата створення : 03.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26640213
Комунальне некомерційне підприємство "Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Ірпінської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 38571999ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт рентген кабінету: Гостомельська АЗПСМ (Київська область селище Гостомел...×-
Капітальний ремонт рентген кабінету: Гостомельська АЗПСМ (Київська область селище Гостомель, вул. Свято-Покровська, 73)
- ID: UA-2025-09-03-009457-a
- Дата створення : 03.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26318552
Комунальне некомерційне підприємство "Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Ірпінської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 38571999ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт даху будівель (Будівля поліклініки, А) за адресою: селище Гостомель, в...×-
Капітальний ремонт даху будівель (Будівля поліклініки, А) за адресою: селище Гостомель, вул.Свято-Покровська,73
- ID: UA-2025-05-29-002809-a
- Дата створення : 29.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25448990
Комунальне некомерційне підприємство "Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Ірпінської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 38571999ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт Козинецької амбулаторії загальної практики -сімейної медицини за адрес...×-
Капітальний ремонт Козинецької амбулаторії загальної практики -сімейної медицини за адресою: вул.Шкільна, 35, с.Козинці Київської області
- ID: UA-2024-11-20-005411-a
- Дата створення : 20.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23322788
Комунальне некомерційне підприємство "Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Ірпінської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 38571999ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення Амбулаторії ЗПСМ №3 за адресою: м.Ірпінь, вул.Ніжинська 11- ID: UA-2024-09-10-001378-a
- Дата створення : 10.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22533310
Комунальне некомерційне підприємство "Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Ірпінської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 38571999ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт амбулаторії загальної практики сімейної медицини №7 в м.Ірпінь, вул.Уні...×-
Капітальний ремонт амбулаторії загальної практики сімейної медицини №7 в м.Ірпінь, вул.Університетська, 2л/1, Київської області
- ID: UA-2024-08-06-005361-a
- Дата створення : 06.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22240829
Комунальне некомерційне підприємство "Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Ірпінської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 38571999ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт орендованих приміщень для адміністрації КНП "ІМЦПМСД" ІМР КО за...×-
Поточний ремонт орендованих приміщень для адміністрації КНП "ІМЦПМСД" ІМР КО за адресою: вул. САдова, 38 м. Ірпінь, Київська область
- ID: UA-2023-09-19-014536-a
- Дата створення : 19.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19021160
Комунальне некомерційне підприємство "Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Ірпінської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 38571999ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт (зовнішнє опорядження, утеплення фасаду) будівлі "Гостомельська ам...×-
Капітальний ремонт (зовнішнє опорядження, утеплення фасаду) будівлі "Гостомельська амбулаторія загальної практики- сімейної медицини" за адресою: вул. Свято-Покровська, 73, смт. Гостомель, Бучанський район, Київська область код за ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи Єдиний закупівельний словник
- ID: UA-2023-09-15-006243-a
- Дата створення : 15.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18983866
Комунальне некомерційне підприємство "Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Ірпінської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 38571999ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт (зовнішнє опорядження, утеплення фасаду) будівлі "Гостомельська ам...×-
Капітальний ремонт (зовнішнє опорядження, утеплення фасаду) будівлі "Гостомельська амбулаторія загальної практики- сімейної медицини" за адресою: вул. Свято-Покровська, 73, смт. Гостомель, Бучанський район, Київська область код за ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи Єдиний закупівельний словник
- ID: UA-2023-08-24-001902-a
- Дата створення : 24.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18764702
Комунальне некомерційне підприємство "Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Ірпінської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 38571999ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт частини підвальних приміщень будівлі "Гостомельська амбулаторія за...×-
Капітальний ремонт частини підвальних приміщень будівлі "Гостомельська амбулаторія загальної практики - сімейної медицини" за адресою: вул. Свято-Покровська, 73, смт. Гостомель, Бучанський район, Київська область
- ID: UA-2023-08-18-003462-a
- Дата створення : 18.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18713642
Комунальне некомерційне підприємство "Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Ірпінської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 38571999ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт частини приміщень "Гостомельська амбулаторія загальної практики...×-
Капітальний ремонт частини приміщень "Гостомельська амбулаторія загальної практики - сімейної медицини" за адресою: вул. Свято-Покровська, 73, смт. Гостомель, Бучанський район, Київська область
- ID: UA-2023-08-18-002581-a
- Дата створення : 18.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18712783
Комунальне некомерційне підприємство "Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Ірпінської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 38571999ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи "Капітальний ремонт приб...×-
ДК 021:2015-45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи "Капітальний ремонт прибудинкової території пункту здоров’я по вулиці Опанасенка Валентина, 112 в с. Діброва, Бучанського району Київської області "
- ID: UA-2023-06-30-004827-a
- Дата створення : 30.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18285026
Комунальне некомерційне підприємство "Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Ірпінської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 38571999ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт приміщень громадського призначення "Амбулаторія загальної практики...×-
Капітальний ремонт приміщень громадського призначення "Амбулаторія загальної практики- сімейної медицини №4" за адресою: м. Ірпінь, вул. Михайлівська,22 , Бучанський район, Київська область за ДК 021:2015: 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи»
- ID: UA-2023-06-06-008792-a
- Дата створення : 06.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18006882
Комунальне некомерційне підприємство "Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Ірпінської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 38571999ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -