-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт даху адміністративної будівлі Пустомитівського районного суду Львівськ...×-
Капітальний ремонт даху адміністративної будівлі Пустомитівського районного суду Львівської області, по вул. Грушевського, 35, м. Пустомити, Львівська область
- ID: UA-2026-08-14-009873-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30093354
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26306742ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиКваліфікаціявід початку періоду пройшов робочий день
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт (технічне переоснащення) системи газопостачання за адресою: м. Буськ, в...×-
Капітальний ремонт (технічне переоснащення) системи газопостачання за адресою: м. Буськ, вул. Паркова, буд. 14, Золочівського району Львівської області
- ID: UA-2025-12-18-020768-a
- Дата створення : 18.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27649921
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26306742ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт будівлі Личаківського районного суду м. Львова, за адресою: вул. Лепкого,...×-
Поточний ремонт будівлі Личаківського районного суду м. Львова, за адресою: вул. Лепкого, 16
- ID: UA-2025-12-18-019843-a
- Дата створення : 18.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27648989
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26306742ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт вхідної групи та пандусу для безперешкодного доступу осіб з інвалідніст...×-
Капітальний ремонт вхідної групи та пандусу для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до будівлі Старосамбірського районного суду Львівської області по вул. Шевченка бічна, 1 в м. Старий Самбір Львівської області"
- ID: UA-2025-12-18-019190-a
- Дата створення : 18.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27648367
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26306742ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту сходів в приміщенні Франківського районного суду м. Львова, за...×-
Послуги з поточного ремонту сходів в приміщенні Франківського районного суду м. Львова, за адресою: м. Львів, вул. Чупринки, буд. 69
- ID: UA-2025-12-10-009191-a
- Дата створення : 10.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27487326
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26306742ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області по вул. Ві...×-
Поточний ремонт приміщення Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області по вул. Війтівська Гора, 39 у м. Дрогобич Львівської області
- ID: UA-2025-12-01-004469-a
- Дата створення : 01.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27331220
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26306742ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту будівлі Шептицького районного суду Львівської області за адрес...×-
Послуги з поточного ремонту будівлі Шептицького районного суду Львівської області за адресою: м. Шептицький, вул. Святого Володимира, 15
- ID: UA-2025-11-27-003407-a
- Дата створення : 27.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27292762
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26306742ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт з відновлення функціонального призначення підпірної стіни Золочівського ра...×-
Поточний ремонт з відновлення функціонального призначення підпірної стіни Золочівського районного суду Львівської області, за адресою: вул. Січ. Стрільців, 24 м. Золочів Львівська область
- ID: UA-2025-11-19-010841-a
- Дата створення : 19.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27184523
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26306742ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт внутрішніх систем опалення в приміщенні адміністративної будівлі Бродів...×-
Капітальний ремонт внутрішніх систем опалення в приміщенні адміністративної будівлі Бродівського районного суду Львівської області за адресою: майдан Свободи, 10 в м. Броди Львівська область"
- ID: UA-2025-11-19-002720-a
- Дата створення : 19.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27176391
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26306742ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення Радехівського районного суду Львівської області по вул. Львівсь...×-
Поточний ремонт приміщення Радехівського районного суду Львівської області по вул. Львівська, 14 "а" в м. Радехів Шептицького району Львівської області
- ID: UA-2025-11-17-008550-a
- Дата створення : 17.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27146376
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26306742ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт даху адміністративної будівлі Пустомитівського районного суду Львівсько...×-
Капітальний ремонт даху адміністративної будівлі Пустомитівського районного суду Львівської області, по вул. Грушевського, 35, м. Пустомити, Львівська область
- ID: UA-2025-11-12-011459-a
- Дата створення : 12.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27096781
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26306742ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт даху та заміна вікон і дверей у будівлі Сокальського районного суду Льв...×-
Капітальний ремонт даху та заміна вікон і дверей у будівлі Сокальського районного суду Львівської області за адресою площа Січових Стрільців, 19 у м. Сокаль Шептицького району Львівської області
- ID: UA-2025-11-04-014617-a
- Дата створення : 04.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26997154
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26306742ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт приміщень Перемишлянського районного суду Львівської області- ID: UA-2025-11-03-014218-a
- Дата створення : 03.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26981168
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26306742ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт будівлі Яворівського районного суду Львівської області за адресою: вул. Бу...×-
Поточний ремонт будівлі Яворівського районного суду Львівської області за адресою: вул. Будівельна, 5, м. Яворів, Львівська область
- ID: UA-2025-11-03-011864-a
- Дата створення : 03.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26978829
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26306742ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт внутрішньої системи опалення приміщення Золочівського районного суду Ль...×-
Капітальний ремонт внутрішньої системи опалення приміщення Золочівського районного суду Львівської області за адресою бульвар Сковороди Г., 5 в м. Золочеві Львівської області
- ID: UA-2025-10-31-010584-a
- Дата створення : 31.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26964336
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26306742ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -