-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт 4-поверху поліклініки літера А-8, приміщення 246- 259, на пр.Червоної Кал...×-
Поточний ремонт 4-поверху поліклініки літера А-8, приміщення 246- 259, на пр.Червоної Калини 68 в м.Львові
- ID: UA-2026-04-22-012435-a
- Дата створення : 22.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28995794
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
додаткові роботи на об'єкті: «Капітальний ремонт приміщень восьмого поверху відділенн...×-
додаткові роботи на об'єкті: «Капітальний ремонт приміщень восьмого поверху відділення променевої діагностики та центру здоров'я жінки КНП «4-а міська поліклініка м. Львова» по пр. Червоної Калини, 68. Коригування.»
- ID: UA-2026-03-20-012805-a
- Дата створення : 20.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28681690
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень актового залу для облаштування клінічної лабораторії КНП «4-а...×-
Капітальний ремонт приміщень актового залу для облаштування клінічної лабораторії КНП «4-а міська поліклініка м. Львова» по пр. Червоної Калини, 68
- ID: UA-2026-03-20-005255-a
- Дата створення : 20.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28674140
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт приміщень першого поверху та холу по пр. Червоної калини, 68 м. Львова» К...×-
«Поточний ремонт приміщень першого поверху та холу по пр. Червоної калини, 68 м. Львова» Коригування.
- ID: UA-2026-03-09-008904-a
- Дата створення : 09.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28541217
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт вхідної групи з метою забезпечення доступності для маломобільних груп н...×-
Капітальний ремонт вхідної групи з метою забезпечення доступності для маломобільних груп населення в КНП «4-а міська поліклініка м. Львова місто Львів, проспект Червоної Калини, будинок 68
- ID: UA-2026-02-11-003921-a
- Дата створення : 11.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28262483
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт з заміною ліфтового обладнання пасажирського ліфта Комунального некоме...×-
«Капітальний ремонт з заміною ліфтового обладнання пасажирського ліфта Комунального некомерційного підприємства «4-а міська поліклініка м. Львова» на пр. Червоної Калини, 68»
- ID: UA-2025-06-13-006248-a
- Дата створення : 13.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25598424
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт ліфтової шахти та машинного приміщення із заміною грузового ліфтового...×-
«Капітальний ремонт ліфтової шахти та машинного приміщення із заміною грузового ліфтового обладнання КНП ″4-та міська поліклініка м. Львова″ за адресою: просп. Червоної Калини, 68»
- ID: UA-2025-06-12-004482-a
- Дата створення : 12.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25582926
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Поточний ремонт приміщень першого поверху та холу по пр. Червоної калини, 68 м. Львова» К...×-
«Поточний ремонт приміщень першого поверху та холу по пр. Червоної калини, 68 м. Львова» Коригування.
- ID: UA-2024-12-19-013866-a
- Дата створення : 19.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23772018
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція системи водопостачання та водовідведення КНП "4-та міська поліклініка м...×-
Реконструкція системи водопостачання та водовідведення КНП "4-та міська поліклініка м. Львова" за адресою: просп. Червоної Калини,68
- ID: UA-2024-08-30-008468-a
- Дата створення : 30.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22453286
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт приміщень восьмого поверху відділення променевої діагностики та центру...×-
«Капітальний ремонт приміщень восьмого поверху відділення променевої діагностики та центру здоров'я жінки КНП «4-а міська поліклініка м. Львова» по пр. Червоної Калини, 68».
- ID: UA-2024-06-17-010788-a
- Дата створення : 17.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21854745
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт приміщень першого поверху та холу по пр. Червоної калини, 68 м. Львова».- ID: UA-2024-03-20-010771-a
- Дата створення : 20.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21076209
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщень центру раннього втручання по пр. Червоної Калини,57- ID: UA-2023-10-30-002570-a
- Дата створення : 30.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19449524
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт кабінету уролога та цистоскопії по пр. Червоної Калини,68- ID: UA-2023-10-30-001049-a
- Дата створення : 30.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19448006
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт окремих приміщень КНП "4-а міська поліклініка м. Львова" по...×-
Капітальний ремонт окремих приміщень КНП "4-а міська поліклініка м. Львова" по пр. Червоної Калини,68"
- ID: UA-2023-06-26-009179-a
- Дата створення : 26.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18238817
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщень для створення амбулаторії сімейної медицини Комунального некомер...×-
Поточний ремонт приміщень для створення амбулаторії сімейної медицини Комунального некомерційного підприємства «4-та міська поліклініка м. Львова» на вул. Дністерській, 16 у м. Львові
- ID: UA-2023-04-28-003473-a
- Дата створення : 28.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17611983
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -