-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Поточний ремонт приміщень першого поверху та холу по пр. Червоної калини, 68 м. Львова» Коригування.
Тендер Prozorro UA-2026-03-09-008904-a
Завершена
2 967 815.00
UAH з ПДВ
Номер:
4f14bf302f8b4adf9c7f1d16bb67ac89
Внутрішній номер закупівлі:
28541217
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-09-008904-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "4-А МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА М. ЛЬВОВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23970286
-
Адреса:
79012, Україна, Львівська область, Львів, пр. Червоної калини, 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Попович Віра Степанівна +380322230241 4kmp_uoz_lviv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 967 815.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.03.2026 14:50 - 14.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.03.2026 14:50 - 17.03.2026 01:00
Аукціон:
з 18.03.2026 13:57
Період кваліфікації:
17.03.2026 01:00 - 20.03.2026 11:15
Період завантаження договору:
26.03.2026 00:00 - 05.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 967 815.00 «Поточний ремонт приміщень першого поверху та холу по пр. Червоної калини, 68 м. Львова» Коригування.