-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи «Поточний ремонт кабінету-лаб...×-
ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи «Поточний ремонт кабінету-лабораторії біології Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Лебединської міської ради Сумської області по створенню сучасного освітнього простору за адресою: Сумська область, Сумський район, місто Лебедин, вулиця Героїв Майдану, будинок 18»
- ID: UA-2026-08-31-006623-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239916
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (роботи "Капітальний рем...×-
ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (роботи "Капітальний ремонт топкової на твердому паливі з заміною котлів у Будильському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області за адресою: Сумська область, Сумський район, село Будилка, вулиця Шкільна, 58")
- ID: UA-2026-03-05-009870-a
- Дата створення : 05.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28514319
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт санітарних кімн...×-
ДК 021:2015:45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт санітарних кімнат в найпростішому укритті Лебединського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) "Сосонка" Лебединської міської ради Сумської області за адресою: вул. Незалежності, 102, м. Лебедин Сумської області)
- ID: UA-2025-12-17-002876-a
- Дата створення : 17.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27605994
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт санітарних кімн...×-
ДК 021:2015:45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт санітарних кімнат в найпростішому укритті Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 Лебединської міської ради Сумської області за адресою: площа Зуєва (Європейська), будинок 12, місто Лебедин Сумського району Сумської області
- ID: UA-2025-12-15-013048-a
- Дата створення : 15.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27564924
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV): 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Поточний ремонт із вла...×-
ДК 021-2015 (CPV): 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Поточний ремонт із влаштування вхідної групи для безбар’єрного доступу до приміщення Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Лебединської міської ради Сумської області)
- ID: UA-2025-11-26-010003-a
- Дата створення : 26.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27279251
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт входу до підва...×-
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт входу до підвального приміщення Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №5 Лебединської міської ради Сумської області за адресою: Сумська область, Сумський район, м. Лебедин, площа Соборна,35)
- ID: UA-2025-11-12-012941-a
- Дата створення : 12.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27098279
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального...×-
ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (Поточний ремонт теплової мережі в найпростішому укритті Лебединського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) "Сосонка" Лебединської міської ради Сумської області за адресою: вул. Незалежності, 102, м. Лебедин Сумської області)
- ID: UA-2025-10-29-007577-a
- Дата створення : 29.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26931720
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стін (Поточний ремонт санітарних кімнат в п...×-
ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стін (Поточний ремонт санітарних кімнат в протирадіаційному укритті Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 Лебединської міської ради Сумської області )
- ID: UA-2025-10-29-007239-a
- Дата створення : 29.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26931382
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (поточний ремонт з облаштування...×-
ДК 021:2015:45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (поточний ремонт з облаштування санітарної кімнати в найпростішому укритті) для Лебединського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 Лебединської МР СО
- ID: UA-2025-07-17-000976-a
- Дата створення : 17.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25899706
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (поточний ремонт туалетних кі...×-
ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (поточний ремонт туалетних кімнат та санітарної зони) для Лебединського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 Лебединської МР СО
- ID: UA-2025-06-10-004958-a
- Дата створення : 10.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25556331
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Капітальний ремонт підвально...×-
ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Капітальний ремонт підвального приміщення з пристосуванням його для найпростішого укриття Лебединського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Казка» Лебединської міської ради Сумської області за адресою: Сумська область, Сумський район, м. Лебедин, вулиця Б. Руднєва (колишня Руднєва), 22)
- ID: UA-2025-04-16-011039-a
- Дата створення : 16.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25040185
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Капітальний ремонт підваль...×-
ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Капітальний ремонт підвального приміщення з пристосуванням його для найпростішого укриття Лебединського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Калинка» Лебединської міської ради Сумської області за адресою: Сумська область, Сумський район, м. Лебедин, вулиця Тараса Шевченка, 32«Б»/1)
- ID: UA-2025-04-16-010618-a
- Дата створення : 16.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25039815
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV): 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (поточний ремонт санітарн...×-
ДК 021-2015 (CPV): 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (поточний ремонт санітарної кімнати) для Управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Лебединської міської ради
- ID: UA-2024-12-23-016029-a
- Дата створення : 23.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23826880
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (поточний ремонт сходового маршу...×-
ДК 021:2015:45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (поточний ремонт сходового маршу у Лебединському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №6 Лебединської міської ради Сумської області за адресою: вулиця Першогвардійська (Михайлівська), будинок 37, місто Лебедин Сумського району Сумської області»)
- ID: UA-2024-12-19-000910-a
- Дата створення : 19.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23758980
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV): 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (облаштування накриття дл...×-
ДК 021-2015 (CPV): 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (облаштування накриття для деревини) для Лебединської гімназії з початковою школою №4 Лебединської міської ради Сумської області за адресою: вулиця Святоюріївська, будинок 1, місто Лебедин Сумського району Сумської області
- ID: UA-2024-12-18-016475-a
- Дата створення : 18.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23749703
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -