-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
КАПIТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ОБЛАШТУВАННЯ БЕЗБАР'ЄРНОГО СЕРЕДОВИЩА У ЗАКЛАДI ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ...×-
КАПIТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ОБЛАШТУВАННЯ БЕЗБАР'ЄРНОГО СЕРЕДОВИЩА У ЗАКЛАДI ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВIТИ "ПЕРШИЙ КИЇВСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" ЗА АДРЕСОЮ: ВУЛ. IГОРЯ ТУРЧИНА, БУД. 6 У ШЕВЧЕНКIВСЬКОМУ РАЙОНI М. КИЄВА
- ID: UA-2026-08-12-005070-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30062174
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
КАПIТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ОБЛАШТУВАННЯ БЕЗБАР'ЄРНОГО СЕРЕДОВИЩА У ЗАКЛАДI ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ...×-
КАПIТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ОБЛАШТУВАННЯ БЕЗБАР'ЄРНОГО СЕРЕДОВИЩА У ЗАКЛАДI ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВIТИ "ПЕРШИЙ КИЇВСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" ЗА АДРЕСОЮ: ВУЛ. IГОРЯ ТУРЧИНА, БУД. 6 У ШЕВЧЕНКIВСЬКОМУ РАЙОНI М. КИЄВА
- ID: UA-2026-07-21-005348-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29866937
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
КАПIТАЛЬНИЙ РЕМОНТ IЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗБАР’ЄРНОГО ПРОСТОРУ (ОБЛАШТУВАННЯ ПАНДУСУ) КОРПУСУ №...×-
КАПIТАЛЬНИЙ РЕМОНТ IЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗБАР’ЄРНОГО ПРОСТОРУ (ОБЛАШТУВАННЯ ПАНДУСУ) КОРПУСУ № 4 ЗАКЛАДУ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВIТИ "ПЕРШИЙ КИЇВСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" ЗА АДРЕСОЮ: ВУЛ. IГОРЯ ТУРЧИНА, БУД. 6 У ШЕВЧЕНКIВСЬКОМУ РАЙОНI М. КИЄВА
- ID: UA-2026-06-25-009373-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29653233
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
КАПIТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ОБЛАШТУВАННЯ БЕЗБАР'ЄРНОГО СЕРЕДОВИЩА У ЗАКЛАДI ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ...×-
КАПIТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ОБЛАШТУВАННЯ БЕЗБАР'ЄРНОГО СЕРЕДОВИЩА У ЗАКЛАДI ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВIТИ "ПЕРШИЙ КИЇВСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" ЗА АДРЕСОЮ: ВУЛ. IГОРЯ ТУРЧИНА, БУД. 6 У ШЕВЧЕНКIВСЬКОМУ РАЙОНI М. КИЄВА
- ID: UA-2026-06-25-008882-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29652760
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ОБЛАШТУВАННЯ БЕЗПЕЧНОГО ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА (СИСТЕМИ ВІДЕОНАГЛЯДУ) У...×-
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ОБЛАШТУВАННЯ БЕЗПЕЧНОГО ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА (СИСТЕМИ ВІДЕОНАГЛЯДУ) У ЗАКЛАДІ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ "ПЕРШИЙ КИЇВСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" ЗА АДРЕСОЮ ВУЛ. ІГОРЯ ТУРЧИНА, БУД 6 У ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РОЙОНІ М.КИЄВА
- ID: UA-2026-06-25-008083-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29651957
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт в приміщеннях у навчальному корпусі №4 в ЗФПО ПКФМК за адресою:вул.Ігоря Т...×-
Поточний ремонт в приміщеннях у навчальному корпусі №4 в ЗФПО ПКФМК за адресою:вул.Ігоря Турчина,6
- ID: UA-2024-09-11-009237-a
- Дата створення : 11.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22555852
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ НАЙПРОСТІШИХ УКРИТТІВ І.ТУРЧИНА,6 ЗФПО "ПЕРШИЙ КИЇВСЬКИЙ ФАХОВИЙ М...×-
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ НАЙПРОСТІШИХ УКРИТТІВ І.ТУРЧИНА,6 ЗФПО "ПЕРШИЙ КИЇВСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" . м.Київ вул.Ігоря Турчина,6(Навчальний корпус №4)
- ID: UA-2024-03-08-003682-a
- Дата створення : 08.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20967728
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт за адресою Юрія Іллєнка,14(Навчальний корпус №1)- ID: UA-2024-03-06-005174-a
- Дата створення : 06.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20941858
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ НАЙПРОСТІШИХ УКРИТТІВ І.ТУРЧИНА,6 ЗФПО "ПЕРШИЙ КИЇВСЬКИЙ ФАХОВИЙ М...×-
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ НАЙПРОСТІШИХ УКРИТТІВ І.ТУРЧИНА,6 ЗФПО "ПЕРШИЙ КИЇВСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ"
- ID: UA-2023-10-13-005765-a
- Дата створення : 13.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19276692
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ПОКРІВЛІ.вул.Мельникова,14- ID: UA-2019-12-05-001969-c
- Дата створення : 05.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4120575
ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПЕРШИЙ КИЇВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" ЄДРПОУ: 05416113ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт (заміна) вікон в учбових корпусах №4 в ВНЗ "Перший київський медич...×-
Капітальний ремонт (заміна) вікон в учбових корпусах №4 в ВНЗ "Перший київський медичний коледж" за адресою Ігоря Турчина, 6
- ID: UA-2019-12-02-003602-b
- Дата створення : 02.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4097577
ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПЕРШИЙ КИЇВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" ЄДРПОУ: 05416113ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ОГОРОЖІ ТА ЗАМІНА ВОРІТ ВНЗ"ПЕРШИЙ КИЇВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ"...×-
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ОГОРОЖІ ТА ЗАМІНА ВОРІТ ВНЗ"ПЕРШИЙ КИЇВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ"ЗА АДРЕСОЮ ІГОРЯ ТУРЧИНА,6
- ID: UA-2019-12-02-002905-b
- Дата створення : 02.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4096557
ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПЕРШИЙ КИЇВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" ЄДРПОУ: 05416113ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ (ЗАМІНА)ВІКОН В УЧБОВИХ КОРПУСАХ №2.3 ГОСПОДАРСЬКИЙ БЛОК ВНЗ"ПЕРШИ...×-
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ (ЗАМІНА)ВІКОН В УЧБОВИХ КОРПУСАХ №2.3 ГОСПОДАРСЬКИЙ БЛОК ВНЗ"ПЕРШИЙ КИЇВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ"ЗА АДРЕСОЮ ВУЛ.МЕЛЬНИКОВА,14
- ID: UA-2019-10-08-000486-a
- Дата створення : 08.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3865634
ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПЕРШИЙ КИЇВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" ЄДРПОУ: 05416113ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ОГОРОЖІ ТА ЗАМІНА ВОРІТ ВНЗ"ПЕРШИЙ КИЇВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ"...×-
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ОГОРОЖІ ТА ЗАМІНА ВОРІТ ВНЗ"ПЕРШИЙ КИЇВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ"ЗА АДРЕСОЮ ІГОРЯ ТУРЧИНА,6
- ID: UA-2019-10-03-001050-c
- Дата створення : 03.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3852688
ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПЕРШИЙ КИЇВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" ЄДРПОУ: 05416113ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ (ЗАМІНА) ВІКОН В УЧБОВИХ КОРПУСАХ №2,3 (корпусах "В1","В...- ID: UA-2019-10-03-000512-c
- Дата створення : 03.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3851133
ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПЕРШИЙ КИЇВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" ЄДРПОУ: 05416113ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги відміненоТорги відмінено -