-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
КАПIТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ОБЛАШТУВАННЯ БЕЗБАР'ЄРНОГО СЕРЕДОВИЩА У ЗАКЛАДI ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВIТИ "ПЕРШИЙ КИЇВСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" ЗА АДРЕСОЮ: ВУЛ. IГОРЯ ТУРЧИНА, БУД. 6 У ШЕВЧЕНКIВСЬКОМУ РАЙОНI М. КИЄВА
Тендер Prozorro UA-2026-07-21-005348-a
Торги не відбулися
1 446 434.50
UAH без ПДВ
Номер:
4133c93ff8074c2d97eb38f22b3642ff
Внутрішній номер закупівлі:
29866937
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-21-005348-a
Замовник:
ЗАКЛАД ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ «ПЕРШИЙ КИЇВСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05416113
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ МЕЛЬНИКОВА, будинок №14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бондар Інна Ігорівна 380953564830 pkmu_1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 446 434.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.07.2026 12:47 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2026 12:47 - 29.07.2026 11:00
Аукціон:
з 30.07.2026 11:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 446 434.50 КАПIТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ОБЛАШТУВАННЯ БЕЗБАР'ЄРНОГО СЕРЕДОВИЩА У ЗАКЛАДI ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВIТИ "ПЕРШИЙ КИЇВСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" ЗА АДРЕСОЮ: ВУЛ. IГОРЯ ТУРЧИНА, БУД. 6 У ШЕВЧЕНКIВСЬКОМУ РАЙОНI М. КИЄВА