• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

КАПIТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ОБЛАШТУВАННЯ БЕЗБАР'ЄРНОГО СЕРЕДОВИЩА У ЗАКЛАДI ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВIТИ "ПЕРШИЙ КИЇВСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" ЗА АДРЕСОЮ: ВУЛ. IГОРЯ ТУРЧИНА, БУД. 6 У ШЕВЧЕНКIВСЬКОМУ РАЙОНI М. КИЄВА

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 12:00)

1 446 434.50 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
12
год
12
хв
41
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: ad9cbd70cd0b4bcd86a2f167d4ea0b3f
Внутрішній номер закупівлі: 30062174
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-12-005070-a   
Замовник: ЗАКЛАД ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ «ПЕРШИЙ КИЇВСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ»
Контактна особа: Бондар Інна Ігорівна 380953564830 pkmu_1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 1 446 434.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 17.08.2026 16:52 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.08.2026 16:52 - 02.09.2026 12:00
Період оскарження: 17.08.2026 16:52 - 30.08.2026 00:00
Аукціон: з 03.09.2026 11:10

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 446 434.50 КАПIТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ОБЛАШТУВАННЯ БЕЗБАР'ЄРНОГО СЕРЕДОВИЩА У ЗАКЛАДI ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВIТИ "ПЕРШИЙ КИЇВСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" ЗА АДРЕСОЮ: ВУЛ. IГОРЯ ТУРЧИНА, БУД. 6 У ШЕВЧЕНКIВСЬКОМУ РАЙОНI М. КИЄВА