-
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень №№ 70,72,81,83,84,85,96,97,98,109,114, 130,133,134,136 літера «А...×-
Поточний ремонт приміщень №№ 70,72,81,83,84,85,96,97,98,109,114, 130,133,134,136 літера «А» (Адміністративне) КНП "Міська клінічна лікарня №11" Одеської міської ради, за адресою: м. Одеса, вул. Віталія Нестеренка, 5-Г"
- ID: UA-2026-05-19-014072-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29274729
Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 11" Одеської міської ради ЄДРПОУ: 02774415ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень №№33, 34, 64, 65 (санвузли 2-го та 3-го поверхів) літера "Б...×-
Поточний ремонт приміщень №№33, 34, 64, 65 (санвузли 2-го та 3-го поверхів) літера "Б" КНП "Міська клінічна лікарня №11" Одеської міської ради, ДК 021-2015: 45430000-0, Покривання підлоги та стін, за адресою: м. Одеса, вул. Віталія Нестеренка, 5-Г
- ID: UA-2025-11-04-015518-a
- Дата створення : 04.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26998065
Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 11" Одеської міської ради ЄДРПОУ: 02774415ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45430000-0 Покривання підлоги та стін- ID: UA-2025-01-29-015532-a
- Дата створення : 29.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24237939
Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 11" Одеської міської ради ЄДРПОУ: 02774415ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень №№ 67,70,73,74 літера «В» (корпус 9) КНП «Міська клінічна лікарн...×-
Поточний ремонт приміщень №№ 67,70,73,74 літера «В» (корпус 9) КНП «Міська клінічна лікарня №11» Одеської міської ради, за адресою: м. Одеса, вул. Віталія Нестеренка (Академіка Воробйова), 5г.
- ID: UA-2024-11-22-002530-a
- Дата створення : 22.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23356459
Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 11" Одеської міської ради ЄДРПОУ: 02774415ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45430000-0 Поточний ремонт приміщення № 133 літера "И" (корпус 8) КНП "МКЛ...×-
45430000-0 Поточний ремонт приміщення № 133 літера "И" (корпус 8) КНП "МКЛ № 11" ОМР (Покривання підлоги та стін)
- ID: UA-2024-07-31-005995-a
- Дата створення : 31.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22197947
Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 11" Одеської міської ради ЄДРПОУ: 02774415ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45430000-0 Покривання підлоги та стін (Поточний ремонт приміщення № 53 літера "В"...×-
45430000-0 Покривання підлоги та стін (Поточний ремонт приміщення № 53 літера "В" (корпус № 9) КНП "Міська клінічна лікарня № 11" Одеської міської ради)
- ID: UA-2024-04-30-004439-a
- Дата створення : 30.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21438843
Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 11" Одеської міської ради ЄДРПОУ: 02774415ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45430000-0 Покривання підлоги та стін (демонтаж обладнення з подальшим поточним ремонтом п...×-
45430000-0 Покривання підлоги та стін (демонтаж обладнення з подальшим поточним ремонтом приміщення для встановлення нового медичного обладнання)
- ID: UA-2023-01-12-007884-a
- Дата створення : 12.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16583003
Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 11" Одеської міської ради ЄДРПОУ: 02774415ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45430000-0 Покривання підлоги та стін (Поточний ремонт приміщення № V літера "И"...×-
45430000-0 Покривання підлоги та стін (Поточний ремонт приміщення № V літера "И" (корпус 8) КНП "Міська клінічна лікарня № 11" ОМР)
- ID: UA-2021-06-29-005629-c
- Дата створення : 29.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10512963
Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 11" Одеської міської ради ЄДРПОУ: 02774415ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45430000-0 Покривання підлоги та стін (Поточний ремонт приміщень №№ 16, 26 корпус 4 літера...×-
45430000-0 Покривання підлоги та стін (Поточний ремонт приміщень №№ 16, 26 корпус 4 літера "Д" КНП "МКЛ № 11" ОМР)
- ID: UA-2021-05-27-009090-b
- Дата створення : 27.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10079773
Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 11" Одеської міської ради ЄДРПОУ: 02774415ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45430000-0 Покривання підлоги та стін (Поточний ремонт приміщення № 86 літера "И"...×-
45430000-0 Покривання підлоги та стін (Поточний ремонт приміщення № 86 літера "И" (корпус 8) КНП "Міська клінічна лікарня № 11" ОМР)
- ID: UA-2021-04-14-008340-b
- Дата створення : 14.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9513682
Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 11" Одеської міської ради ЄДРПОУ: 02774415ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45430000-0 Покривання підлоги та стін (Поточний ремонт приміщень №№ 5, 6 літера "Б&qu...×-
45430000-0 Покривання підлоги та стін (Поточний ремонт приміщень №№ 5, 6 літера "Б" (поліклініка) КНП "Міська клінічна лікарня № 11" ОМР)
- ID: UA-2021-04-13-005280-b
- Дата створення : 13.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9493284
Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 11" Одеської міської ради ЄДРПОУ: 02774415ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45430000-0 покривання підлоги та стін- ID: UA-2021-03-01-005151-a
- Дата створення : 01.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8844273
Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 11" Одеської міської ради ЄДРПОУ: 02774415ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45430000-0 Покривання підлоги та стін- ID: UA-2020-09-23-006486-b
- Дата створення : 23.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6419130
Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 11" Одеської міської ради ЄДРПОУ: 02774415ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45430000-0 Покривання підлоги та стін (Поточний ремонт приміщення № 60 корпусу № 8 літера...×-
45430000-0 Покривання підлоги та стін (Поточний ремонт приміщення № 60 корпусу № 8 літера "И" КНП "Міська клінічна лікарня № 11" Одеської міської ради)
- ID: UA-2020-08-21-006157-a
- Дата створення : 21.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6020021
Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 11" Одеської міської ради ЄДРПОУ: 02774415ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45430000-0 Покривання стін і підлоги- ID: UA-2020-08-17-000322-a
- Дата створення : 17.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5940887
Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 11" Одеської міської ради ЄДРПОУ: 02774415ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінЗавершена -