-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кефір, ряжанка, йогурт питний, сметана- ID: UA-2026-01-28-006047-a
- Дата створення : 28.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28089947
РОМАНІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03188435ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кефір, ряжанка, йогурт питний, сметана- ID: UA-2026-01-26-015651-a
- Дата створення : 26.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28060235
РОМАНІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03188435ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Молочні продукти різні- ID: UA-2026-01-26-014372-a
- Дата створення : 26.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28058960
РОМАНІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03188435ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніТорги відміненоТорги відмінено -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Молочні продукти різні- ID: UA-2025-01-10-004767-a
- Дата створення : 10.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23983165
РОМАНІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03188435ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Молочні продукти різні- ID: UA-2025-01-10-002157-a
- Дата створення : 10.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23980551
РОМАНІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03188435ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кефір, ряжанка, сметана- ID: UA-2024-01-22-004118-a
- Дата створення : 22.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20464429
РОМАНІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03188435ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кефір, ряжанка, сматана- ID: UA-2023-03-14-008651-a
- Дата створення : 14.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17232647
РОМАНІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03188435ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
кефір, ряжанка, сметана- ID: UA-2022-07-19-003627-a
- Дата створення : 19.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14928664
РОМАНІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03188435ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Кефір, ряжанка, сметана- ID: UA-2022-01-14-003717-c
- Дата створення : 14.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13613222
РОМАНІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03188435ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
кефір, ряжанка, сметана- ID: UA-2021-01-11-002579-a
- Дата створення : 11.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8114155
РОМАНІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03188435ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кефір 2,5% 0,900, ряжанка 4% 0,450, сметана 21% 0,400- ID: UA-2020-02-11-005358-b
- Дата створення : 11.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4474663
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА"РОМАНІВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ"ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03188435ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кефір, ряжанка, сметана- ID: UA-2020-02-04-003038-a
- Дата створення : 04.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4432091
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА"РОМАНІВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ"ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03188435ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Кефір, ряжанка, сметана- ID: UA-2020-02-03-001360-b
- Дата створення : 03.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4421277
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА"РОМАНІВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ"ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03188435ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Кефір, ряжанка, сметана- ID: UA-2020-01-23-005653-a
- Дата створення : 23.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4346822
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА"РОМАНІВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ"ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03188435ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кефір, ряжанка, сметана- ID: UA-2020-01-21-004237-c
- Дата створення : 21.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4326538
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА"РОМАНІВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ"ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03188435ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -