-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Облаштування дахової сонячної електростанції та системи накопичення енергії з монтажем і п...×-
Облаштування дахової сонячної електростанції та системи накопичення енергії з монтажем і пусконалагодженням
- ID: UA-2026-08-31-012706-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245943
Ліцей "Самара" Самарівської міської ради ЄДРПОУ: 25537043ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Монтаж, підключення та налагодження дизель-генераторної установки з урахуванням супутніх м...×-
Монтаж, підключення та налагодження дизель-генераторної установки з урахуванням супутніх матеріалів та обладнання
- ID: UA-2026-08-31-012600-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245851
Ліцей "Самара" Самарівської міської ради ЄДРПОУ: 25537043ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з монтажу системи блискавкозахисту споруд Ліцею "Самара" за адресою: Дні...×-
Послуги з монтажу системи блискавкозахисту споруд Ліцею "Самара" за адресою: Дніпропетровська область, м.Новомосковськ, вул.Шевченка, 8
- ID: UA-2024-10-17-010877-a
- Дата створення : 17.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22930034
Ліцей "Самара" міста Новомосковська ЄДРПОУ: 25537043ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтаж та налагодження тривожної сигналізації- ID: UA-2022-10-19-000329-a
- Дата створення : 19.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15612244
Ліцей "Самара" міста Новомосковська ЄДРПОУ: 25537043ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -