-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Встановлення системи блискавкозахисту будівель літ. «А-3» та «А-4» Балаклійської загальноо...×-
Встановлення системи блискавкозахисту будівель літ. «А-3» та «А-4» Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Балаклійської районної ради Харківської області за адресою: Харківська область, Балаклійський район, місто Балаклія, провулок 1 Травня, будинок 12
- ID: UA-2020-08-17-003274-c
- Дата створення : 17.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5951343
Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області ЄДРПОУ: 25457261ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Встановлення системи блискавкозахисту будівель літ. «А-3» та «А-4» Балаклійської загальноо...×-
Встановлення системи блискавкозахисту будівель літ. «А-3» та «А-4» Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Балаклійської районної ради Харківської області за адресою: Харківська область, Балаклійський район, місто Балаклія, провулок 1 Травня, будинок 12
- ID: UA-2020-07-30-006341-c
- Дата створення : 30.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5765385
Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області ЄДРПОУ: 25457261ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Встановлення системи блискавкозахисту будівель літ."А-3"та "А-4"Балакл...×-
Встановлення системи блискавкозахисту будівель літ."А-3"та "А-4"Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області за адресою:Харківська область,Балаклійський район,місто Балаклія,провулок 1 Травня,будинок 12
- ID: UA-2020-07-08-003152-b
- Дата створення : 08.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5519472
Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області ЄДРПОУ: 25457261ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Встановлення автоматичної пожежної сигналізації і оповіщеня про пожежу у будівлях літ.&quo...×-
Встановлення автоматичної пожежної сигналізації і оповіщеня про пожежу у будівлях літ."А-4","А-3" та "А-1"Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області за адресою: Харківська область,Балаклійський район, місто Балаклія, провулок 1 Травня,будинок 12
- ID: UA-2020-06-02-001539-a
- Дата створення : 02.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5150066
Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області ЄДРПОУ: 25457261ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електромонтажні роботи- ID: UA-2018-05-17-000353-c
- Дата створення : 17.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1985716
Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області ЄДРПОУ: 25457261ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електромонтажні роботи- ID: UA-2018-05-17-000565-b
- Дата створення : 17.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1985459
Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області ЄДРПОУ: 25457261ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -