-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 15540000-5 - Сирні продукти (Сир твердий ваговий)- ID: UA-2026-06-25-009362-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29653235
МРЦ МВС України "Миргород" ЄДРПОУ: 08733819ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 15540000-5 - Сирні продукти (Сир кисломолочний ваговий)- ID: UA-2026-06-15-009424-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29539585
МРЦ МВС України "Миргород" ЄДРПОУ: 08733819ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир твердий 50%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421- ID: UA-2025-12-18-002905-a
- Дата створення : 18.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27632278
МРЦ МВС України "Миргород" ЄДРПОУ: 08733819ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир кисломолочний 9%- ID: UA-2025-12-18-002014-a
- Дата створення : 18.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27631403
МРЦ МВС України "Миргород" ЄДРПОУ: 08733819ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 15540000-5 - Сирні продукти (Сир кисломолочний ваговий)- ID: UA-2025-10-27-001072-a
- Дата створення : 27.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26891604
МРЦ МВС України "Миргород" ЄДРПОУ: 08733819ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) 15540000-5 - Сирні продукти (Сир твердий ваговий)- ID: UA-2025-10-16-008472-a
- Дата створення : 16.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26780081
МРЦ МВС України "Миргород" ЄДРПОУ: 08733819ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15540000-5 - Сирні продукти (сир твердий ваговий)- ID: UA-2025-07-15-000548-a
- Дата створення : 15.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25877060
МРЦ МВС України "Миргород" ЄДРПОУ: 08733819ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) 15540000-5 - Сирні продукти (Сир твердий 50%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421)- ID: UA-2025-01-30-012087-a
- Дата створення : 30.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24253525
МРЦ МВС України "Миргород" ЄДРПОУ: 08733819ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 15540000-5 - Сирні продукти (Сир кисломолочний 9%)- ID: UA-2024-12-17-013228-a
- Дата створення : 17.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23721626
МРЦ МВС України "Миргород" ЄДРПОУ: 08733819ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) 15540000-5 - Сирні продукти (Сир твердий 50%, ДСТУ 6003 (ДСТУ 4421))- ID: UA-2024-06-26-008657-a
- Дата створення : 26.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21936907
МРЦ МВС України "Миргород" ЄДРПОУ: 08733819ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021 – 2015 (CVP) – 15540000-5 – Сирні продукти (твердий сир (не менше 50 % жирності))- ID: UA-2024-01-08-000299-a
- Дата створення : 08.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20324792
МРЦ МВС України "Миргород" ЄДРПОУ: 08733819ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021 – 2015 (CVP) – 15540000-5 – Сирні продукти (сир кисломолочний ( 9% жирності))- ID: UA-2023-12-08-010244-a
- Дата створення : 08.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19969824
МРЦ МВС України "Миргород" ЄДРПОУ: 08733819ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021 – 2015 (CVP) – 15540000-5 – Сирні продукти (сир кисломолочний ( 9% жирності))- ID: UA-2023-06-29-007158-a
- Дата створення : 29.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18276074
МРЦ МВС України "Миргород" ЄДРПОУ: 08733819ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021 – 2015 (CVP) – 15540000-5 – Сирні продукти (твердий сир (не менше 50 % жирності),...×-
ДК 021 – 2015 (CVP) – 15540000-5 – Сирні продукти (твердий сир (не менше 50 % жирності), сир кисломолочний ( 9% жирності))
- ID: UA-2022-12-15-007994-a
- Дата створення : 15.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16276897
МРЦ МВС України "Миргород" ЄДРПОУ: 08733819ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021 – 2015 (CVP) – 15540000-5 – Сирні продукти (твердий сир (не менше 50 % жирності),...×-
ДК 021 – 2015 (CVP) – 15540000-5 – Сирні продукти (твердий сир (не менше 50 % жирності), сир кисломолочний ( 9% жирності))
- ID: UA-2021-12-16-004517-a
- Дата створення : 16.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13211366
МРЦ МВС України "Миргород" ЄДРПОУ: 08733819ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -