-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021 – 2015 (CVP) – 15540000-5 – Сирні продукти (сир кисломолочний ( 9% жирності))
Тендер Prozorro UA-2023-06-29-007158-a
Завершена
253 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 265.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 265.00 UAH
Номер:
c1a9e306cb8a44a3a49c56801e39c848
Внутрішній номер закупівлі:
18276074
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-29-007158-a
Замовник:
МРЦ МВС України "Миргород"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08733819
-
Адреса:
37600, Україна, Полтавська область, Миргород, вул. Українська, 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лепа Наталія Олексіївна +380535546477 robota1978@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
253 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.06.2023 14:45 - 04.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
29.06.2023 14:45 - 07.07.2023 08:00
Період кваліфікації:
07.07.2023 08:02 - 10.07.2023 14:00
Період завантаження договору:
16.07.2023 00:00 - 26.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴253 000.00 ДК 021 – 2015 (CVP) – 15540000-5 – Сирні продукти (сир кисломолочний ( 9% жирності))