-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021 – 2015 (CVP) – 15540000-5 – Сирні продукти (твердий сир (не менше 50 % жирності), сир кисломолочний ( 9% жирності))
Тендер Prozorro UA-2021-12-16-004517-a
Завершена
435 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 747.50 UAH
мін. крок: 0.2% або 747.50 UAH
Номер:
aae7ef5d181d4520b6d1fbc373632926
Внутрішній номер закупівлі:
13211366
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-16-004517-a
Замовник:
МРЦ МВС України "Миргород"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08733819
-
Адреса:
37600, Україна, Полтавська область, Миргород, вул. Українська, 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лепа Наталія Олексіївна +380535546477 robota1978@i.ua http://www.mrcmirgorod.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
435 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.12.2021 19:26 - 26.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
16.12.2021 19:26 - 05.01.2022 09:00
Аукціон:
06.01.2022 11:35 - 06.01.2022 12:37
Період кваліфікації:
06.01.2022 12:37 - 12.01.2022 16:04
Період завантаження договору:
12.01.2022 15:55 - 01.02.2022 15:55
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴149 500.00 ДК 021 – 2015 (CVP) – 15540000-5 – Сирні продукти (твердий сир (не менше 50 % жирності))
- Лот №2 ₴286 000.00 ДК 021 – 2015 (CVP) – 15540000-5 – Сирні продукти (сир кисломолочний ( 9% жирності))